PolsatSport w TV

Cafe Futbol o sędziach, VAR i Howardzie Webbie

Najbliższe Cafe Futbol będzie poświęcone wszystkiemu co związane z sędziowaniem. Nie może być inaczej jeśli gośćmi programu są Zbigniew Przesmycki i Paweł Raczkowski, a poza tym wyemitujemy ekskluzywną rozmowę z Howardem Webbem.

 

 

Przesmycki o sędziowaniu wie wszystko. Jest w końcu przewodniczącym Polskiego Kolegium Sędziów PZPN. Na pewno poruszy więc kilka ciekawych i ważnych dla polskiego futbolu wątków – takich jak chociażby VAR. Czy system powtórek wideo jest Polsce potrzebny? Jeśli tak, to kiedy możemy go wprowadzić?

Drugim gościem Romana Kołtonia będzie Raczkowski, który jest zawodowym sędzią Lotto Ekstraklasy i arbitrem międzynarodowym. To nie jedyni przedstawiciele tego środowiska. W programie wyemitujemy rozmowę z Webbem między innymi temat VAR, a także wrócimy do przeszłości, czyli co właściwie działo się w meczu Polska – Austria podczas EURO 2008 .

Ponadto Szymon Zaworski sprawdził wiedzę Polaków na temat sędziowania, co przedstawił w zabawnym materiale, a Cezary Kowalski w swoim stylu odniósł się do wprowadzenia systemu VAR.

Cafe Futbol w niedzielę od godz. 11:00 w Polsacie Sport

Dogrywka Cafe Futbol od godz. 12:25 tylko na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *