MediaZapowiedzi TV

Cartoon Network zabiera fanów za kulisy serialu "Steven Universe"

Cartoon Network angażuje swoich fanów do zabawy wykorzystując różnorodne platformy mediowe. Tym razem stacja udostępnia oficjalny podcast serialu „Steven Universe”. Co tydzień będą się pojawiać nowe odcinki, które zabiorą słuchaczy za kulisy wyróżnionej nagrodą Emmy produkcji. W podcastach będzie można usłyszeć twórczynię serialu, Rebeccę Sugar i innych członków ekipy.

„The Steven Universe Podcast” będą dotyczyły procesu tworzenia serialu, postaci oraz uznanej przez krytyków ścieżki muzycznej. Wśród gości pojawią się Steven Sugar i Ian Jones-Quartey, a także odtwórcy ról Klejnotów: Zach Callison, Deedee Magno Hall, Michaela Dietz, Shelby Rabara i inni. „The Steven Universe Podcast” można słuchać m.in. na iTunes i iHeartRadio. Nowe odcinki będą się pojawiać w każdy czwartek.

„The Steven Universe Podcast” to część multiplatformowych działań Cartoon Network, do których zalicza się również cyfrowy albumu „Steven Universe Soundtrack: Volume 1”. Składanka świetnie poradziła sobie na liście Billboard, wkrótce będzie można ją kupić w wersji winylowej. Oprócz tego, fani Stevena powinni zainteresować się długo oczekiwaną grą na konsole „Save the Light”, oficjalnym artbookiem zza kulis serialu – „Steven Universe: Art. & Origins”.

Już 4 września na antenie Cartoon Network premiera trzeciego sezonu „Stevena Unverse’a”. W nowych odcinkach tytułowy bohater wejdzie w posiadanie tajemniczego dziennika oraz pozna przyjaciół Cebuli i spędzi z nimi zabawny dzień. Emisja codziennie od poniedziałku do czwartku o 20:35. Serial można oglądać również za pomocą wyróżnionej nagrodą Emmy aplikacji mobilnej Cartoon Network App.

Sprawdź najnowsze audycje „The Steven Universe Podcast” na:

https://itunes.apple.com/us/podcast/the-steven-universe-podcast/id1261418557?mt=2

https://www.iheart.com/podcast/620-The-Steven-Universe-Podcas-28325604/episodes/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *