MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Casting do drugiej edycji programu „Farma”

Co zrobić, żeby zostać uczestnikiem lub uczestniczką reality show Polsatu? Nie opadły jeszcze ogromne emocje po pierwszej edycji programu „Farma”, a już w trakcie wielkiego finału na żywo ogłoszono, że… startuje casting do kolejnej! Nowe zadania, zacięte pojedynki, ekscytujące starcia, wyzwania godne następcy Super Farmera i wielkie pieniądze czekają. Może właśnie na Ciebie? Sprawdź szczegóły i zgłoś się już teraz!

 

„Farma” gotowa na nowych mieszkańców!

Teraz Ty masz szansę przekonać się, co oznacza koniec z wygodnym życiem! Wszyscy chętni do rywalizacji na łonie natury muszą być gotowi na pobudki o świcie, opiekę nad zwierzętami, wymagające prace w gospodarstwie, a przede wszystkim ostrą walkę o nagrodę główną. Jakie atuty tym razem okażą się najważniejsze?

Teraz będzie łatwiej?

Ponownie dzień po dniu i tydzień po tygodniu toczyć się będzie emocjonująca rozgrywka. Nikt nie wie, jaka taktyka zapewni finał w drugiej edycji. Współpraca i sojusze, a może szczególne umiejętności i mocny charakter? Warto się przekonać, co możesz dać z siebie w ciężkich rolniczych warunkach i czy będzie to Twoja droga do sukcesu.

Producentem wykonawczym programu jest Constantin Entertainment Polska.

Już dziś wyślij swoje zgłoszenie do drugiej polskiej edycji programu „Farma”. Czeka na Ciebie przygoda życia, kupa siana i wielka popularność!

Formularz zgłoszeniowy do programu „Farma” dostępny jest tutaj!

4 komentarze do “Casting do drugiej edycji programu „Farma”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *