Cyfrowy PolsatPlatforma Canal+PolecaneSATinfo24.plSieci kablowe

CBS Reality HD już nadaje

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, kanał CBS Reality oferujący swoim widzom dokumentalne seriale kryminalne pełne nieprzewidywalnych zwrotów akcji, od dnia 23 września dostępny jest w jakości HD, oraz zmieni pozycję z 188 na 170 na Platformie Canal+.

 

 

 

Kanał CBS Reality HD dostępny jest również w Cyfrowym Polsacie oraz sieciach kablowych takich jak: UPC Polska i SatFilm.

Kanał CBS Reality jest nieprzewidywalny jak samo życie – pokazuje losy tych, którzy mają dobre serca, tych o prawdziwie czarnych charakterach, aż po zupełnie wyjątkowe i nietypowe osobowości.

Jest to jedna z najszybciej rozwijających się stacji w Wielkiej Brytanii – mająca w swojej ofercie jeden z najdłużej emitowanych seriali w USA „Sędzia Judy” oraz wielokrotnie nagradzany serial „48 godzin”.

Ten wielokrotnie nagradzany kanał oferuje swoim widzom dokumentalne seriale kryminalne pełne nieprzewidywalnych zwrotów akcji, przepełnione emocjami medyczne seriale dokumentalne oraz inne rewelacyjne programy, które ukazują prawdziwe życie, takie jakim je znamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *