Internet & Gry - Reklama

CD PROJEKT RED ogłasza kampanię fabularną i strategię esportową gry GWINT

Twórcy gier o Wiedźminie, przedstawiają Wojnę Krwi, kampanię fabularną gry GWINT, oraz zapowiadają początek oficjalnej serii rozgrywek esportowych Wiedźmińskiej Gry Karcianej — GWENT Masters.

GWINT: Wojna Krwi to mroczna, pełna zwrotów akcji opowieść o Meve — zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy. Stojąc w obliczu wrogiej inwazji, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, by odzyskać to, co zostało jej odebrane.

W trakcie kampanii gracze będą przemierzać nowe, pełne poruszających przygód, zakątki wiedźmińskiego świata, zbierać cenne zasoby służące do rozbudowywania armii, a także sprawdzą się w bitwach fabularnych, które w nieoczekiwany sposób zmieniają reguły gry. GWINT: Wojna Krwi ukaże się w tym roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Więcej informacji znajduje się na playgwent.com.
CD PROJEKT RED, poprzez wydarzenia z serii GWENT Masters, zaprasza graczy do profesjonalnej rywalizacji esportowej oraz walki o tytuł mistrza świata GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej. Sercem GWENT Masters jest nowy tryb rywalizacji w grze, a także oficjalne oraz licencjonowane turnieje, które odbywać się będą w ramach tej serii.


Pełen regulamin, harmonogram turniejów oraz szczegóły dotyczące formatu rozgrywek GWENT Masters znajdują się na stronie masters.playgwent.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *