MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

„Czas na zmianę” – nowy program TVN Style już w wakacje!

Wakacje to zwykle czas relaksu, błogiego lenistwa i odpoczynku, jednak TVN Style nie zwalnia tempa! W lipcu zapraszamy na premierę nowego programu „Czas na zmianę”, w którym metamorfozie poddamy nie tylko wizerunek i szafy bohaterek programu, ale też ich podejście do mody. Karolina Limbach, doświadczona stylistka, nada zmianom odpowiedni kierunek, by było stylowo, w trendach, ale też w zgodzie z charakterem i stylem życia uczestniczek. Jeśli przeglądając swoją wypchaną po brzegi szafę, myślisz, że nie masz w co się ubrać, to pewnie „Czas na zmianę”!

 

Karolina Limbach doskonale wie, co w modzie piszczy. Pracuje jako stylistka magazynu lifestylowego, a podczas sesji zdjęciowych ubiera największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Potrafi idealnie dobrać strój do każdego rodzaju sylwetki, wie jak łączyć kolory i wzory, by efekt był powalający. Teraz stanie przed nie lada wyzwaniem – zmienić styl bohaterek programu na tyle, by poczuły się piękne i bardziej pewne siebie, ale równocześnie pozostały sobą.

Pierwszym krokiem w metamorfozie będzie więc przejrzenie szaf uczestniczek. Karolina odrzuci te ubrania, które nie są odpowiednie – mają zły krój, fason, kolor, a następnie zaproponuje wspólne zakupy. Wybierając stylizacje w popularnych sieciówkach i sklepach internetowych, pokaże na jakie elementy garderoby warto postawić, ponieważ to dzięki nim nasz ubiór może stać się bardziej stylowy, ponadczasowy i uniwersalny. Ale strój to nie wszystko! Jego dopełnieniem będzie piękny makijaż oraz fryzura.

Bohaterki programu na początek trafią w ręce Ani Galińskiej, która nauczy je podstaw codziennego makijażu i pokaże, że wystarczy tylko kilka minut by wyglądać i poczuć się lepiej. Następnie zajmie się nimi fryzjer, który również dorzuci garść rad dotyczących pielęgnacji oraz stylizacji włosów. Jaki będzie finalny efekt metamorfoz? Czy bohaterki programu dobrze poczują się w nowej wersji siebie? I najważniejsze – czy wezmą sobie do serca cenne wskazówki otrzymane od ekspertów? Tego dowiemy się już wkrótce.

„Czas na zmianę” w niedzielę, 18 lipca o godz. 13:00 w TVN Style!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *