MediaZapowiedzi TV

Czerwca miesiącem grozy na kanale AMC

Czerwiec na kanale AMC to miesiąc grozy – w ramach cyklu „Noce strachu” w każdą sobotę od 22:00 zapraszamy na podwójne seanse, po których nawet najodważniejsi będą spać przy zapalonym świetle. Wśród emitowanych produkcji zobaczyć będzie można m.in.: „Stygmaty”, „Uzależnienie” oraz „Supernovę”.

Bramy piekieł III: Diabelski podmuch 10 czerwca o 22:00

Siedmioro studentów z Kalifornii wyrusza do Jugosławii, by wziąć udział w pradawnym obrzędzie. Zostaną zaprowadzeni do głębokiego lasu, gdzie staną się świadkami koszmaru: szatan połączy się z jedną z dziewczyn, pięknością, na której ciele widnieje jego znak.

Występują: Mary Kohnert, Sarah Conway Ciminera, William Geiger, Renee Rancourt

Supernova 10 czerwca o 23:50

Kronika przypadków, jakimi zajmuje się załoga kosmicznego szpitala. Gdy przychodzi wezwanie, personel medyczny nie wie nawet, jak wiele ryzykuje, ruszając na pomoc komuś, kto jej potrzebuje. Pewnego razu wezwanie sprowadza załogę kierowaną przez Nicka Vanzanta (James Spader) w prawdziwe tarapaty…

Występują: James Spader, Angela Bassett, Robert Forster, Lou Diamond Phillips

Dyniogłowy II: Krwawe skrzydła 17 czerwca o 22:00

Nowojorski policjant wraca w rodzinne strony, by uciec przed zgiełkiem wielkiego miasta. Jego zbuntowana nastoletnia córka wpada w nieodpowiednie towarzystwo. Grupa nastolatków nieświadomie przyczynia się do wskrzeszenia Dyniogłowego. Żądny zemsty demon sieje spustoszenie w miasteczku, a szeryf ma pełne ręce roboty.

Występują: Andrew Robinson, Ami Dolenz, Soleil Moon Frye

The Divide 17 czerwca o 23:45

Po nuklearnym ataku na Nowy Jork grupa ocalałych znajduje schronienie w piwnicy apartamentowca. Wkrótce dociera do nich grupa ludzi ubranych w kombinezony, jednak jak się okazuje, celem ich przybycia nie jest wcale udzielenie pomocy.

Występują: Lauren German, Michael Biehn, Milo Ventimiglia

Stygmaty 24 czerwca o 22:00

Wysłannik Watykanu bada sprawę wystąpienia stygmatów u młodej, niewierzącej kobiety z Pittsburga. Śledztwo prowadzi go do odkrycia, które może wstrząsnąć całą instytucją kościoła.

Występują: Patricia Arquette, Gabriel Byrne, Jonathan Pryce

Uzależnienie 24 czerwca o 23:55

Kathleen jest studentką filozofii. Gdy pewnej nocy wraca sama do domu zostaje napadnięta przez dziwnie wyglądającą kobietę. Prześladowczyni gryzie ją w szyję. Po niepokojącym incydencie, Kathleen zaczyna odczuwać… żądzę krwi. Nowe okoliczności zmuszą bohaterkę do zweryfikowania swoich dotychczasowych poglądów.

Występują: Lili Taylor, Christopher Walken, Annabella Sciorra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *