Prasa - Ksiązka

Czerwcowy "Świat Motocykli" z wyjątkowym "Obrazkowym słownikiem motocyklisty"

W najnowszym, czerwcowym wydaniu “Świata Motocykli”, które ukaże się już jutro – w czwartek, 11 maja br., czytelnicy znajdą specjalny pięciojęzykowy “Obrazkowy słownik motocyklisty”.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Dodatek został podzielony na części odnoszące się do poszczególnych części motocykla, m.in. kokpitu, głowicy, sprzęgła, skrzyni biegów czy układu chłodzenia, które zostały przedstawione w formie obrazków. W każdym dziale znajdują się słówka opisujące konkretne elementy w pięciu językach: polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim i hiszpańskim. Dla ułatwienia słówka w poszczególnych językach zostały zaznaczone różnymi kolorami.

W poprzednich numerach „Świata Motocykli” ukazały się dodatki: „Motocykle używane”, w którym znalazło się 19 najpopularniejszych modeli motocykli używanych z dokładnymi opisami oraz „Polska na motocyklu – 22 trasy” z propozycjami wyjątkowych trasa motocyklowych po Polsce.

W czerwcowym wydaniu „Świata Motocykli” czytelnicy znajdą ponadto premiery Triumpha Bobbera i Kawasaki Ninja 650, prezentację Yamahy YZF-R6, relację z podróży Harleyem przez Południowy Zachód Stanów Zjednoczonych oraz wywiad z Tomaszem Gollobem.

Trwa również 9. edycja plebiscytu na „Motocykl Roku”, w której o tytuł walczą aż 144 maszyny. W czerwcowym wydaniu „Świata Motocykli” czytelnicy znajdą sylwetki 18 maksiskuterów, na które mogą głosować SMS-owo. Pełny regulamin plebiscytu można znaleźć na stronie Swiatmotocykli.pl.

Czerwcowe wydanie „Świata Motocykli” wspiera promocja w radiu (stacje Grupy Radiowej Agory). Za kreację kampanii odpowiada dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *