Zapowiedzi TV

Czerwiec 2017 na kanale AMC

W nadchodzącym miesiącu AMC szczególnie poleca uwadze polską premierę 3. sezonu serialu „Fear the Walking Dead” – emisja dwóch pierwszych odcinków będzie mieć miejsce 5 czerwca od godz. 21:00.
 
W czerwcu AMC zaprasza także na maratony z poprzednimi sezonami „Fear the Walking Dead”: maraton z 1. sezonem serii w czwartek 1 czerwca od godz. 22:00, maraton z sezonem 2a w piątek 2 czerwca od godz. 21:00, a z sezonem 2b w sobotę 3 czerwca od godz. 21:00.
FEAR THE WALKING DEAD
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Polska premiera 3. sezonu – emisja dwóch pierwszych odcinków
w poniedziałek 5 czerwca od godz. 21:00
Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o tej samej porze (emisja po jednym odcinku)
Maraton z 1. sezonem w czwartek 1 czerwca od godz. 22:00
Maraton z sezonem 2a w piątek 2 czerwca od godz. 21:00
Maraton z sezonem 2b w sobotę 3 czerwca od godz. 21:00
Jak wyglądał świat, który dopiero stawał się przerażającą apokalipsą znaną z „The Walking Dead”? „Fear the Walking Dead”, będący partnerską produkcją serii, odpowiada na to pytanie podążając za nowymi bohaterami stojącymi u progu końca świata.
Wraz z początkiem trzeciego sezonu „Fear the Walking Dead” rodziny spotykają się ponownie na niebezpiecznym terenie stanowiącym niegdyś granicę USA z Meksykiem. Administracyjne podziały przestały mieć znaczenie wraz z końcem dobrze znanego świata.
Bohaterowie muszą teraz stawić czoła nie tylko konieczności odbudowy nowego społeczeństwa, ale także rodziny. Madison ponownie połączy się z Travisem, natomiast Alicia nie będzie mogła dojść do siebie po zamordowaniu Andresa. Oddalony zaledwie kilka kilometrów od swojej matki, Nick (Frank Dillane) po raz pierwszy bierze udział w akcji jako lider. Niestety, razem z Lucianą zostają zaatakowani przez amerykańską grupę militarną. Parze udaje się uciec, jednak Luciana zostaje postrzelona, a Nick traci swoje poczucie nieśmiertelności.
Występują: Kim Dickens, Cliff Curtis, Frank Dillane
TALKING DEAD: FEAR EDITION
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Premiera w poniedziałek 5 czerwca, kolejne odcinkiw każdy poniedziałek, zaraz po emisji serialu „Fear the Walking Dead”
Gospodarz programu „The Talking Dead”,  Chris Hardwick, rozmawia z aktorami, producentami i innymi znanymi gośćmi o ostatnio wyemitowanym odcinku „Fear The Walking Dead”.
Gospodarz programu: Chris Hardwick
SYN
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Kontynuacja 1. sezonu w każdy czwartek o godz. 21:00
„Syn” to adaptacja nominowanej do nagrody Pulitzera i znajdującej się na liście bestsellerów New York Timesa powieści Philippa Meyera o tym samym tytule. Akcja zrealizowanej z ogromnym rozmachem sagi rozgrywa się na przestrzeni 150 lat i śledzi losy trzech pokoleń rodziny McCulloughów.
Widzowie poznają historię Eli’a McCullougha (Pierce Brosnan), charyzmatycznego nestora rodu, który jako dziecko został porwany, a następnie wychowany przez członków plemienia Komanczów. Bezlitosne zasady, jakimi przesiąkł dorastając wśród Indian, znajdują odzwierciedlenie w sposobie prowadzenia interesów przez dorosłego już bohatera.
Występują: Pierce Brosnan, Henry Garrett, Carlos Bardem, Zahn McClarnon, Paola Núñez
FILMY
NOCE STRACHU
W każdą sobotę od godz. 22:00
BRAMY PIEKIEŁ III: DIABELSKI PODMUCH
10 czerwca o godz. 22:00
Siedmioro studentów z Kalifornii wyrusza do Jugosławii, by wziąć udział w pradawnym obrzędzie. Zostaną zaprowadzeni do głębokiego lasu, gdzie staną się świadkami koszmaru: szatan połączy się z jedną z dziewczyn, pięknością, na której ciele widnieje jego znak.
Występują: Mary Kohnert, Sarah Conway Ciminera, William Geiger, Renee Rancourt
SUPERNOVA
10 czerwca o godz. 23:50
Kronika przypadków, jakimi zajmuje się załoga kosmicznego szpitala. Gdy przychodzi wezwanie, personel medyczny nie wie nawet, jak wiele ryzykuje, ruszając na pomoc komuś, kto jej potrzebuje.
Występują: James Spader, Angela Bassett, Robert Forster, Lou Diamond Phillips
DYNIOGŁOWY II: KRWAWE SKRZYDŁA
17 czerwca o godz. 22:00
Nowojorski policjant wraca w rodzinne strony, by uciec przed zgiełkiem wielkiego miasta. Jego zbuntowana nastoletnia córka wpada w nieodpowiednie towarzystwo. Grupa nastolatków nieświadomie przyczynia się do wskrzeszenia Dyniogłowego. Żądny zemsty demon sieje spustoszenie w miasteczku, a szeryf ma pełne ręce roboty.
Występują: Andrew Robinson, Ami Dolenz, Soleil Moon Frye
THE DIVIDE
17 czerwca o godz. 23:45
Po nuklearnym ataku na Nowy Jork grupa ocalałych znajduje schronienie w piwnicy apartamentowca. Wkrótce dociera do nich grupa ludzi ubranych
w kombinezony, jednak jak się okazuje, celem ich przybycia nie jest wcale udzielenie pomocy.
Występują: Lauren German, Michael Biehn, Milo Ventimiglia
STYGMATY
24 czerwca o godz. 22:00
Wysłannik Watykanu bada sprawę wystąpienia stygmatów u młodej, niewierzącej kobiety
z Pittsburga. Śledztwo prowadzi go do odkrycia, które może wstrząsnąć całą instytucją kościoła.
Występują: Patricia Arquette, Gabriel Byrne, Jonathan Pryce
UZALEŻNIENIE
24 czerwca o godz. 23:55
Zmieniona w wampira studentka filozofii próbuje się odnaleźć w nowej sytuacji i poradzić sobie z nowo nabytym upodobaniem do krwi.
Występują: Lili Taylor, Christopher Walken, Annabella Sciorra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *