Zapowiedzi TV

Czerwiec 2017 na kanale Nat Geo Wild

Czerwiec na Nat Geo Wild to spotkania z „Ekstremalnymi zwierzakami”, a także podróż przez „Dziką Argentynę” i „Dziki Daleki Wschód”. W dokumencie „Arcytrudna misja: spacer z żyrafami” poznamy smutną rzeczywistość najwyższych zwierząt na naszej planecie i dowiemy się, jakie są konsekwencje ich cichego wymierania. W cyklu „Tydzień potwornickich” przyjrzymy się najgroźniejszym drapieżcom na świecie, znajdującym się na szczycie łańcucha pokarmowego.

 
EKSTREMALNE ZWIERZAKI
Extreme Animals S2
Premiery w poniedziałki od 26 czerwca o godz. 18:00
(4×60 min.)
W programie odkryjemy różne osobowości i zachowania zwierząt z całego świata, a także znajdziemy najbardziej niezwykłe przypadki w każdej kategorii. Spróbujemy również odpowiedzieć na pytanie, dlaczego niektórzy przedstawiciele fauny zachowują się w określony sposób.
ARCYTRUDNA MISJA: SPACER Z ŻYRAFAMI
Walking With Giraffes (AKA Last of The Longnecks)
Premiera w sobotę 24 czerwca o godz. 18:00
(1×60 min.)
Żyrafy w całej Afryce muszą stawić czoła wielu wyzwaniom, które destrukcyjnie wpływają na ich populację. Kłusownictwo, naruszanie granic ich siedlisk czy zniszczone przez wojnę krajobrazy sprawiają, że zwierzęta te znajdują się w ciągłym niebezpieczeństwie. Produkcja „Spacer z żyrafami” ukazuje ekstremalną sytuację najwyższych zwierząt na naszej planecie i konsekwencje ich cichego wymierania w naszym szybko zmieniającym się świecie.
DZIKA ARGENTYNA
Wild Argentina
Premiery w niedziele od 4 czerwca o godz. 18:00
(3×60 min.)
Niewiele krajów w Ameryce Południowej może pochwalić się tak ogromnym bogactwem przyrodniczym i rozmaitością krajobrazów. Zróżnicowane środowiska, jak rozległe stepy Patagonii, ośnieżone łańcuchy górskie, solniska, bujne lasy deszczowe wokół wodospadów Iguazu czy obszary trawiaste na Pampie, tworzą warunki do życia dla wielu gatunków zwierząt – począwszy od pingwinów, wielorybów i fok, aż po kondory, pancerniki i gwanaki andyjskie.
DZIKI DALEKI WSCHÓD
Wild Far East
Premiera w niedzielę 25 czerwca o godz. 18:00
(1×60 min.)
Od tropikalnych mórz i dżungli poprzez zamarznięte oceany i dzikie, pokryte śniegiem góry – Daleki Wschód to miejsce prawdziwie epickiego piękna. Tereny, które wyznaczają wschodnią granicę Azji, ciągną się wzdłuż potężnego Oceanu Spokojnego. To zaskakująco różnorodne siedlisko jest domem dla wielu najdziwniejszych i najbardziej majestatycznych zwierząt na Ziemi, z których wiele wykształciło niezwykłe zachowania. W programie zobaczymy niesamowite zakątki Dalekiego Wschodu i jego zachwycającą przyrodę.
TYDZIEŃ POTWORNICKICH
Monster Week
Premiery od poniedziałku do soboty, 12-18 czerwca o godz. 18:00
Nat Geo Wild przedstawia najgroźniejszych drapieżców na świecie, znajdujących się na szczycie łańcucha pokarmowego. Urodzeni, by zabijać – ich ofiara nie ma szans w bezpośrednim starciu. Są szybcy, bezwzględni i śmiertelnie niebezpieczni.
W ramach cyklu zostaną zaprezentowane następujące programy:

  • Najgroźniejsze zwierzęta Australii: Północ dla odważnych (Australia’s Deadly Monsters: Nightmares of The North) – premiera w poniedziałek 12 czerwca.
  • Najgroźniejsze zwierzęta Australii: Mieszkańcy buszu (Australia’s Deadly Monsters: Outback Terrors) – premiera we wtorek 13 czerwca.
  • Najgroźniejsze zwierzęta Australii: Władcy lasów (Australia’s Deadly Monsters: Stone Cold Killers) – premiera w środę 14 czerwca
  • Sekrety kobry królewskiej (Search for King Cobra) – premiera w czwartek 15 czerwca.
  • Poszukiwany: krokodyl różańcowy (Boss Croc) – premiera w piątek 16 czerwca
  • Komodo: królestwo waranów (Dragon Island) – premiera w sobotę 17 czerwca
  • Dzika Argentyna: Wodne królestwa (Wild Argentina: Water Kingdoms) – premiera w niedzielę 18 czerwca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *