Zapowiedzi TV

Czerwiec 2017 na kanale TNT

W rozszerzeniu przedstawiamy czerwcowe propozycje programowe kanału TNT.
 
DETEKTYW TRIBECA
Premiera w niedzielę 4 czerwca o 20:05
Emisja w niedzielę o 20:05 i 20:30
Detektyw Angie Tribeca (w tej roli Radisha Jones) wraz z grupą policjantów rozwiązuje nietypowe zagadki kryminalne Los Angeles. Serial komediowy pokazuje wiele absurdów pracy w policji, a tytułowa pani detektyw ma niepoukładane życie prywatne i jest uzależniona od kawy i niezdrowego jedzenia. W pierwszym sezonie zespół prowadzony przez Angie będzie musiał odnaleźć mordercę piekarza i gangsterów, którzy obrabowali bank. Spróbuje też uwolnić z rąk porywaczy swojego policyjnego partnera Geils’a.
W dniu premiery stacja przygotowała też specjalny maraton „TNT na posterunku” – przez cały dzień – przed i po emisji serialu „Detektyw Tribeca” będzie można oglądać perypetie rekrutów „Akademii Policyjnej”.
WIECZORNY POBÓR KRWI
Emisja filmów w środę 14 czerwca od 18:50
18:50 Nieustraszeni zabójcy wampirów
21:00 Blade: Wieczny łowca
23:30 Wampir w Brooklynie
01:30 Pocałunek wampira
W środę 14 czerwca TNT proponuje maraton dla wielbicieli wampirów – „Wieczorny pobór krwi”. Oprócz „Nieustraszonych pogromców wampirów”, „Wampira w Brooklynie” i „Pocałunku wampira” widzowie będą mogli także obejrzeć film „Blade: Wieczny łowca”. Tytułowy bohater (w tej roli Whesley Snipes) to pół-wampir, pół-człowiek, który walczy w obronie rasy ludzkiej. Jest odporny na światło słoneczne, czosnek i srebro, a żeby zapanować nad głodem krwi, wstrzykuje sobie surowicę. Blade’a czeka starcie z największym wrogiem – Deacon’em Frostem, który chce wprowadzić nowy porządek na świecie.
4 BLOCKS
Emisja w poniedziałki o 21:55
W czerwcu widzowie TNT zobaczą ostatnie odcinki pierwszego sezonu miniserialu kryminalnego „4 Blocks” i będą mogli przekonać się, jak potoczą się losy Toni’ego Hamady.. Po policyjnym nalocie Toni jest zmuszony zająć się interesami rodzinnego gangu, a zadanie znacząco utrudniają mu konflikty z bratem. Już wiadomo, że powstanie drugi sezon serialu. Premiera kolejnej serii planowana jest na 2018 rok.
WIELKIE KINO
Emisja filmu w każdą środę o 21:00
07.06. Ostatni smok
14.06. Blade: Wieczny łowca
21.06. Wróg u bram
28.06. Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra
W czerwcowym „Wielkim kinie” TNT pojawi się m.in. film wojenny „Wróg u bram” inspirowany historią żołnierzy walczących w Staliningradzie podczas II wojny światowej. Z kolei na fanów fantasy czeka „Ostatni smok” – historia smoka Draco, który ratuje życie Einonowi – synowi króla. Chcąc ocalić rannego królewicza, oddaje mu połowę własnego serca. Draco bardzo chce, by chłopca wychowano na dobrego króla i wpojono mu zasady starego kodeksu rycerskiego. Niestety, okazuje się, że Einon jest jeszcze gorszym człowiekiem, niż jego zmarły ojciec – napada na wsie i oszukuje mieszkańców. By ratować królestwo, Draco zrobi wszystko, by powstrzymać Einona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *