MediaZapowiedzi TV

Czerwiec na kanale AMC

W nadchodzącym miesiącu AMC szczególnie poleca uwadze sezon 5A serialu „Fear the Walking Dead” – na nowe odcinki zapraszamy w każdy poniedziałek o 3:00 i 22:00. W czerwcu AMC zaprasza także na kontynuację serialu „Syn” – w każdy czwartek o 22:00. Finał sezonu 11 lipca. Z okazji premiery 5. sezonu „Fear the Walking Dead” AMC poleca ponadto cykl filmowy „Zmierz się ze strachem” – w ramach, którego w każdą niedzielę od 22:00 zapraszamy na mrożące krew w żyłach horrory.

 

 

FEAR THE WALKING DEAD sezon 5A
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Nowe odcinki w każdy poniedziałek o 3:00

(równocześnie z amerykańską premierą) oraz o 22:00

W 5. sezonie Fear the Walking Dead misja grupy jest jasna: odnaleźć ocalałych i uczynić z resztek dawnego świata nieco lepsze miejsce. Morgan Jones (Lennie James) jest zdeterminowany, by przewodzić grupie w oparciu o filozofię, u podstaw której leżą życzliwość, oddanie społeczności i nadzieja.

Bohaterowie wierzą, że wzajemna pomoc pomoże im zadośćuczynić za błędy popełnione w przeszłości. Jednak nie tak łatwo odzyskać zaufanie. Misja niesienia pomocy innym zostanie poddana ostatecznej próbie, gdy członkowie grupy znajdą się na nieznanym terytorium, co zmusi ich do stawienia czoła nie tylko swojej przeszłości, ale także lękom. Tylko w ten sposób będą w stanie odkryć zupełnie nowy sposób na przeżycie, który na zawsze ich odmieni.

Występują: Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace, Jenna Elfman, Alexa Nisenson, Austin Amelio, Ruben Blades

SYN

PRODUKCJA WŁASNA AMC

Nowe odcinki w każdy czwartek o 22:00, finał sezonu 11 lipca

  1. sezon „Syna”, będącego adaptacją nominowanej do nagrody Pulitzera i znajdującej się na liście bestsellerów New York Timesa powieści Philippa Meyera o tym samym tytule, zakończy historię „pierwszego syna Teksasu”. Eli McCullough (Brosnan) nie cofnie się przed niczym, by zabezpieczyć swoje dziedzictwo przed rodzącym się przemysłem naftowym z 1917 roku. W osiągnięciu celu ucieknie się do zdrady, oszustwa i mordu – narzędzi, którymi posługuje się bez trudu dzięki zdolnościom nabytym, gdy był jeszcze wojownikiem Komanczów. Jednak największym wyzwaniem, któremu stawi czoła, okaże się być wojna domowa pod jego własnym dachem, wywołana przez idealistycznego syna bohatera – Pete’a (Henry Garrett). Eli wie, że największa nagroda jest w zasięgu ręki, ale czas działa na jego niekorzyść. Tymczasem, w 1851 roku, młody Eli jest żonatym i szanowanym wojownikiem plemienia Komanczów. Tragedia zmusza go jednak do objęcia pozycji lidera rozpadającego się imperium Komanczów. Dodatkowo, do serialu wprowadzona zostaje trzecia perspektywa czasowa, przenosząca widza do 1988 roku. Bohaterką tej osi czasu będzie wnuczka Eli’a, Jeanne Anne, która w wieku 85 lat będzie musiała zmierzyć się z długo skrywaną rodzinną tajemnicą.

Występują: Pierce Brosnan, Jacob Lofland, Henry Garrett, Paola Nunez, Sydney Lucas, Carlos Bardem

FILMY

ZMIERZ SIĘ ZE STRACHEM

Z okazji premiery sezonu 5A „Fear the Walking Dead” zapraszamy na mrożące krew w żyłach horrory – w każdą niedzielę od 22:00

9 czerwca PRZETRWANIE ŻYWYCH TRUPÓW

Mieszkańcy wyspy położonej na wybrzeżu USA walczą z epidemią zombie i maja nadzieję na znalezienie leku, który wróci ich bliskim prawdziwe życie..

Występują: Alan Van Sprang, Joshua Peace, Hardee T. Lineham

16 czerwca HABIT

Połączenie horroru i romansu w reżyserii Larry’ego Fessendena. Sam zerwał właśnie z dziewczyną, a wkrótce potem zmarł jego ociec. Mężczyzna coraz więcej pije — znajduje pocieszenie w ramionach tajemniczej Anny.

Występują: Larry Fessenden, Meredith Snaider, Aaron Beall

23 czerwca HYBRID

Tajemniczy samochód powoduje tragiczny wypadek. Wezwani na miejsce mechanicy szybko przekonują się, że maszyna ma własną, mroczną osobowość.

Występują: Shannon Beckner, Oded Fehr, Ryan Kennedy

30 czerwca NOC ZOMBIE

Dwie rodziny muszą wybierać między ratowaniem się a pomocą sobie nawzajem, kiedy ich miasto atakują hordy zombie.

Występują: Daryl Hannah, Anthony Michael Hall, Rachel G. Fox

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *