MediaZapowiedzi TV

Czerwiec na kanale PULS 2

W czerwcu kanał PULS 2, w rodzinnym paśmie „Junior TV”, zaprasza na premierowe odcinki animacji „Top Wing” o przygodach młodych kadetów Ptasiej Akademii. Ponadto, jak zawsze, od poniedziałku do piątku od 06:30 do wieczora, oraz w sobotnie przedpołudnia, PULS 2 zaprasza na najlepsze animacje dla całej rodziny.

 

 

W czerwcu PULS 2 pokaże również m.in. serial o uroczych i dzielnych stworkach, które dbają o sny, czyli „Monchhichi” oraz serial „Molang” o przygodach wesołego królika Molanga i jego przyjaciela Piu Piu. Również od czerwca PULS 2 zaprasza na nowe odcinki animacji popularnych wśród dzieci na całym świecie – „Fineasz i Ferb” oraz „Tomek i przyjaciele”!

W PULS 2 nie zabraknie też tak znanych i lubianych tytułów jak: „Bob Budowniczy”, „Blaze i mega maszyny”, „Psi patrol” czy„Kumple z dżungli na ratunek”!

Czerwcowe weekendy w PULS 2 to również wspaniałe pełnometrażowe filmy animowane! Widzowie zobaczą m.in. tak popularne tytuły jak: „Uniwersytet Potworny”„Prawdziwa historia Kota w butach”, „Dzwoneczek i tajemnica piratów”, „Lis i pies”, „Piotruś Pan” i wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *