Zapowiedzi TV

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2017

W piątek, 7 lipca, wystartuje największy w Polsce Festiwal muzyki tanecznej i disco . Na tegorocznej, siódmej już edycji, swoje największe przeboje zaprezentuje aż 22 artystów. Wśród nich usłyszymy takie zespoły jak: Weekend, Łobuzy, Long & Junior, MIG czy Skaner. Podczas imprezy jubileusz 5 lat na scenie będą obchodzić Piękni i Młodzi. Koncert poprowadzą Sławomir i Norbi. Transmisja od godziny 20:05 na antenie Telewizji Polsat i Disco Polo Music, a od 23:15 wyłącznie na kanale Disco Polo Music.

Czas na kolejny fantastyczny koncert z okazji 25-lecia disco polo i 25-lecia Telewizji Polsat. W piątek 7 lipca wszyscy fani disco z całej Polski spotkają się na najważniejszym plenerowym wydarzeniu muzycznym lata. 7 edycja Disco Hit Festival Kobylnica na pewno spełni oczekiwania miłośników szalonej zabawy. Przez prawie 5 godzin koncertu publiczność pod sceną i przed telewizorami będzie mogła potańczyć do największych przebojów, bez których nie może odbyć się żadna impreza w Polsce. Na scenie Festiwalu w Kobylnicy wystąpi aż 22 artystów. Pojawią się m.in. Radek Liszewski i zespół Weekend, Long & Junior, MIG, Andre, Playboys, Defis, Łobuzy, Ivan Komarenko, Cliver czy Marcin Siegieńczuk. Po raz pierwszy od 20 latach widzowie Polsatu będą mogli oglądać ponownie zespół Skaner znany z takich przebojów jak „Lato w Kołobrzegu” czy „Pociąg do Gwiazd”. Tradycyjnie publiczność podczas koncertu w konkursie SMS-owym wybierze Hit Lata 2017.

Podczas Disco Hit Festival Kobylnica 2017 jubileusz 5 lat na scenie będą obchodzić Piękni i Młodzi. Zespół założony przez Magdalenę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego szturmem zdobył popularność w całej Polsce i nagrody za Hit Lata, w 2014 roku za piosenkę „Niewiara” i 2016 roku za „Zastanawiam się”. Byli również pierwszym w historii zespołem disco polo, który  awansował do finału show „Must be the Music. Tylko Muzyka” emitowanego na antenie Telewizji Polsat. W ciągu 5 lat Piękni i Młodzi wydali album „Niewiara” oraz 5 singli, z których „Jedno słowo”, wydany w 2015 roku uzyskał status diamentowego, natomiast ubiegłoroczne „Tak już bez Ciebie” i „Zastanawiam się” pokryły się odpowiednio poczwórną i podwójną platyną. Podczas tegorocznego Disco Hit Festival Kobylnica zaprezentują m.in. przebój „Ona jest taka cudowna”, do którego teledysk w Internecie został obejrzany już prawie 52 miliony razy.

Disco Hit Festival Kobylnica 2017 poprowadzą Sławomir i Norbi. Transmisja w piątek, 7 lipca, od godziny 20:05 na antenie Telewizji Polsat i Disco Polo Music.
Od godziny 23:15 koncert będzie transmitował wyłącznie kanał Disco Polo Music.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *