Zapowiedzi TV

Drugi sezon "Yo-Kai Watch" w Cartoon Network

Dzielny Nate powraca do Cartoon Network, by tropić stworki Yo-Kai, które dokuczają ludziom. W drugim sezonie serialu bohater otrzyma zupełnie nowy zegarek, a dzięki niemu łatwiej będzie mógł polować na złośliwe szkodniki.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Niewidoczne dla ludzkiego oka stworki Yo-Kai robią wszystko, by jak najbardziej utrudnić ludziom życie. Odważny Nate i jego przyjaciele starają się tropić wrogów i naprawiać wyrządzone przez nie szkody. W drugim sezonie serialu Nate otrzyma nowy zegarek, który pomoże mu w walce ze stworkami. Zadanie jest tym trudniejsze, że złośliwych Yo-kai ciągle przybywa.
W nowych odcinkach pojawi się ponad dziewięćdziesiąt nowych Yo-Kai, a wśród nich znajdą się przedstawiciele prastarego rodu, którzy mają ponad 100 lat i okażą się wyjątkowo trudni do schwytania. Małe szkodniki niezmiennie mają nieograniczoną liczbę pomysłów na to, jak utrudnić ludziom życie: kradną portfele, wywołują wielkie załamania pogody i próbują namieszać w życiu domowników Nate’a.
Premiera drugiego sezonu „Yo-Kai Watch” 13 maja na antenie Cartoon Network. Emisja nowych odcinków w każdą sobotę o godz. 14:40.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *