Sport w TVTVN Discovery Polska

Drużynowy Puchar Świata od wtorku na kanałach i platformach TVN Warner Bros. Discovery

Najważniejsza drużynowa rywalizacja na żużlu powraca! Od wtorku do soboty na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu rozgrywany będzie Drużynowy Puchar Świata. Sobotni finał z udziałem reprezentacji Polski transmitowany będzie w ogólnodostępnym, bezpłatnym kanale TTV. Wszystkie biegi półfinałów, barażu i finału dostępne będą na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze.

 

Drużynowy Puchar Świata na żużlu wraca do kalendarza po sześciu latach. Rywalizacja zostanie rozegrana na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu od 25 do 29 lipca. W dwóch półfinałach zaplanowanych na wtorek i środę pojadą reprezentacje Czech, Niemiec, Szwecji i Wielkiej Brytanii (25 lipca) oraz Australii, Danii, Finlandii i Francji (26 lipca). Półfinałowa rywalizacja będzie transmitowana w Eurosporcie Extra w Playerze. 28 lipca rozegrany zostanie baraż z udziałem drużyn z drugich i trzecich miejsc, który na żywo pokaże także Eurosport 1. Zwycięzcy półfinałów i barażu awansują do wielkiego finału, w którym spotkają się z Polakami. Biało-czerwoni będą bronić tytułu zdobytego w 2017 roku. Transmisja finału w TTV oraz w Eurosporcie Extra w Playerze.

Zawody we Wrocławiu skomentują Michał Korościel i Marcin Kuźbicki. W studiu towarzyszącym transmisji finału widzowie zobaczą między innymi Sebastiana Szczęsnego i Piotra Protasiewicza. Reporterką podczas Drużynowego Pucharu Świata będzie Marcelina Rutkowska-Konikiewicz.

Najważniejsze wydarzenia żużlowego święta we Wrocławiu relacjonowane będą także na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych Eurosportu.

Plan transmisji Drużynowego Pucharu Świata na żużlu:

Wtorek, 25 lipca, 18:30, półfinał, Eurosport Extra w Playerze

Środa, 26 lipca, 18:30, półfinał, Eurosport Extra w Playerze

Piątek, 28 lipca, 18:00, baraż, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze

Sobota, 29 lipca, 19:35, finał, TTV i Eurosport Extra w Playerze

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *