MediaZapowiedzi TV

Dua Lipa i NCT 127 wystąpią podczas „MTV EMA 2019”

MTV ogłosiło, że gwiazda popu Dua Lipa i bijący rekordy popularności południowokoreański boysband, NCT 127 dołączą do grona wykonawców „MTV EMA 2019”. Tego wieczoru na scenie pojawią się również Terry Crews i Paz Vega oraz supermodelki Joan Smalls, Doutzen Kroes, Georgina Rodriguez i Leomie Anderson. Transmisja z gali na żywo z FIBES Conference & Exhibition Centre w Sewilli w Hiszpanii w niedzielę, 3 listopada, o godz. 21:00.

 

 

 

 

Meksykańska gwiazda muzyki pop, Sofia Reyes, do której dołączą przebojowy Jhay Cortez z Puerto Rico oraz brazylijska drag queen, piosenkarka i autorka tekstów, Pabllo Vittar, zainaugurują największe światowe święto muzyki występem na czerwonym dywanie EMA. Reyes zaprezentuje się także podczas gali.

 

 

Dua Lipa i NCT 127 dołączają do wcześniej ogłoszonych wykonawców Niall Horan’a, Halsey, Rosalía, Akona, Ava Max i Mabel’a oraz gospodyni tegorocznej gali, Becky G. Jak wcześniej ogłoszono, kultowy rockowy zespół Green Day wystąpi na spektakularnym hiszpańskim Plaza de España w ramach „MTV World Stage Seville”.

Pełna lista nominowanych do „MTV EMA 2019” znajduje się tutaj.

Oficjalny sponsor „EMA MTV 2019” to Amazon Music. Czerwony dywan MTV EMA 2019 sponsorowany jest przez nadchodzący film „Aniołki Charliego”.

Głosowanie jest otwarte na stronie mtvema.com do 2 listopada do godz. 23:59.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *