MediaPlayerTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Dwa hity serialowe Max Original – „Odwilż” oraz „I tak po prostu” w Playerze!

Player przygotował dla swoich użytkowników kolejną serialową niespodziankę. Biblioteka najpopularniejszego lokalnego serwisu streamingowego powiększy się o dwie nowości pod marką Max Original – „Odwilż” z Katarzyną Wajdą w roli głównej oraz „I tak po prostu”, czyli kontynuację kultowego „Seksu w wielkim mieście”. Tytuły zadebiutują 1 marca już od pakietu „Player z reklamami”.

 

Serialowa biblioteka Playera nieustannie wzbogaca się o kolejne tytuły. Choć jej trzon stanowią produkcje własne, pod marką Player Original, w jej zasobach coraz częściej debiutują także lokalne i zagraniczne od innych dostawców. Już 1 marca w ofercie platformy pojawią się dwa tytuły od HBO Max – polska: Odwilż oraz zagraniczna:I tak po prostu!  Oba dostępne dla użytkowników Playera już od pakietu „Player z reklamami”.

– Player i HBO Max, a wkrótce Max od jakiegoś czasu należą do jednej medialnej rodziny Warner Bros. Discovery. Dlaczego więc nie dzielić się dobrodziejstwami obu marek skierowanych do innych widzów? Kilka tygodni temu świętowaliśmy debiut produkcji pod marką Player Original na światowych rynkach za pośrednictwem platformy HBO Max oraz Max. Teraz mamy szansę pokazać użytkownikom Playera świetny kontent, który fani HBO Max już zdążyli pokochać. To dla nas kolejny powód do radości – mówi Maciej Gozdowski, Group Vice President – Streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce.

W „Odwilży” użytkownicy Playera będą śledzić losy policjantki, Katarzyny Zawieji (Katarzyna Wajda) która nie jest w stanie pogodzić się z okolicznościami śmierci męża i obsesyjnie angażuje się w pracę. Szczecin, przełom zimy i wiosny. Spod pękającego lodu na powierzchnię wypływa ciało młodej kobiety. Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę? Te pytania i poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim – człowieka w momencie kryzysu.

„I tak po prostu” to z kolei kontynuacja perypetii przyjaciółek z Nowego Jorku, bohaterek kultowego serialu „Seks w wielkim mieście”. Nadszedł czas na nowy rozdział w życiu przyjaciółek. Carrie (Sarah Jessica Parker), Miranda (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis), które poznaliśmy, gdy były po trzydziestce i zmagały się ze skomplikowaną rzeczywistością. Kobiety otwarcie mówiły o seksie, życiu w związkach damsko-męskich i pędzie za modą. Teraz nasze bohaterki są dwie dekady starsze i ciągle stają przed dobrze nam znanymi problemami. Życie po pięćdziesiątce nie zwalnia.

„I tak po prostu” oraz „Odwilż” od 1 marca w Playerze już od pakietu „Player z reklamami”.

foto. TVN Warner Bros. Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *