MediaZapowiedzi TV

Dwie produkcje własne wiosną w TV Puls (wideo)

Wiosnę w Telewizji Puls rozpoczną dwie produkcje własne: 4. sezon uwielbianego przez widzów serialu „Lombard. Życie pod zastaw” (emisje w TV Puls od 25 lutego) oraz nowość: serial „Rodzinny interes” (emisje w TV Puls od 4 marca). W trzecim odcinku „Rodzinnego interesu” (premiera 6 marca) widzów czeka cross over – w serialowym warsztacie pojawi się Adek z „Lombardu…”. Co się wydarzy w odcinku z jego udziałem?

 

Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przy ulicy Słonecznej przyjeżdża Adek Barski (Mateusz Murański). Dobry znajomy jego ojca, Ryszard Wrzosek (Ireneusz Dydliński), ma pomóc przy wycenie samochodu, który lombard chce przyjąć w zastaw. Odwiedziny Adka w warsztacie zbiegają się z przyjazdem wyjątkowo podejrzanej pary, która chce w ekspresowym tempie naprawić busa. Ryszard czuje, że nieprzyjemni klienci skrywają niebezpieczną tajemnicę. W jej rozwiązaniu pomoże niezawodny Adek.

Premiera trzeciego odcinka w środę 6 marca o 17:00.

„Lombard. Życie pod zastaw” sezon 4

Pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Produkcja cieszy się ogromną popularnością – widzowie przyznali „Lombardowi…” Telekamerę Tele Tygodnia 2018 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. Serial otrzymał ponowną nominację do tej prestiżowej nagrody i obecnie walczy o Telekamerę Tele Tygodnia 2019.

W głównej roli właściciela lombardu występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in.: Dorota Kamińska, Michał Chorosiński, Henryk Gołębiewski, Małgorzata Szeptycka, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska, Rita Weinar, Maciej Gisman i inni.

Premiery: od poniedziałku do piątku od 25 lutego o godz. 19:00; powtórki o 18:00

 

 

„Rodzinny interes”

Nowy serial w wiosennej ramówce TV Puls. Opowiada o dwójce przyjaciół z dzieciństwa Wojtku i Ryszardzie (Marek Krupski i Ireneusz Dydliński), którzy wychowali się w domu dziecka, a po latach postanowili otworzyć warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników: młody Dawid (Patryk Janas – lider zespołu disco polo „Deep Dance”), który uczy się fachu przy doświadczonym Bronku (Roman Szczeblewski). Bardzo ważną rolę odegra tajemnicza i przebiegła księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Częstym gościem warsztatu będzie celebryta, Dariusz Witter, który skrywa pewną tajemnicę – w tej roli Dariusz Kordek. Żony właścicieli warsztatu Ela i Jola (Katarzyna Taracińska-Badura Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, cieszący się renomą salon fryzjerski „Bella Ella”. Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

Premiery: od poniedziałku do piątku od 4 marca o godz. 17:00; powtórki o 16:00

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *