Prasa - Ksiązka

"Dziecko & Psychologia" – specjalne wydanie miesięcznika "Dziecko"

Jak pomóc dziecku oswoić lęki? Co zrobić, gdy w rodzicu kipi złość? Co wynika z buntu dwulatka? Jak wspierać dziecko w rozwoju? Co powiedzieć mu, gdy rodzice się rozwodzą? – odpowiedzi na te i inne pytania znajdą się w specjalnym wydaniu “Dziecko & Psychologia”, które ukaże się już jutro – w piątek, 19 maja br.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Specjalne wydanie miesięcznika „Dziecko” jest poświęcone zagadnieniom z zakresu emocji, wychowania i rozwoju maluchów w wieku 2-6 lat. Eksperci miesięcznika „Dziecko”, doświadczeni psychologowie i terapeuci, swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają rodziców w wychowywaniu dzieci, w stymulowaniu ich rozwoju i edukacji.
Wydanie zostało podzielone na sześć tematycznych działów: „Wokół emocji”, „Wychowanie”, „Rozwój”, „Przedszkole/edukacja”, „Czas wolny” i „Życie rodzinne”. Czytelnicy znajdą w nich m.in. tabelkę emocjonalnych potrzeb dziecka, wywiady z psychoterapeutami, psychologami i pedagogami, szczegółowy opis rozwoju emocjonalnego dzieci w wieku 2-6 lat, a także porady dotyczące adaptacji w przedszkolu, stymulujących zajęć w czasie wolnym oraz relacji w rodzinie.
Wydanie pojawi się na rynku w piątek, 19 maja br. w objętości 124 stron i w cenie 13,99 zł. Będzie je wspierać promocja w radiu (rozgłośnie radiowe Agory), w prasie (czasopisma Agory, „Co Jest Grane 24”), na nośnikach reklamy wewnętrznej (Health TV), w telewizji (Jim Jam, METRO), w internecie (serwis eDziecko, media społecznościowe) oraz w kinach sieci Helios. Za kreację kampanii odpowiada Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *