MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Dzień Disneya 2023 w Polsacie 10 kwietnia

Dzień Disneya w Polsacie po raz piąty! Wielkanocny Poniedziałek (10 kwietnia 2023 roku) – od wczesnego poranka do popołudniowego seansu – na antenie Polsatu upłynie pod znakiem przebojów Disneya: „Zaplątani”, „I żyli długo i zaplątani”, „Ratatuj”, „Vaiana: Skarb oceanu”, „Zwierzogród” i „Księga dżungli” (2016). Te znakomite filmy niosą uniwersalne przesłanie: Znajdź w sobie siłę, by spełnić swoje największe marzenie. Zwieńczeniem tego dnia będzie wyjątkowy koncert „100 lat Disneya”.

 

Dzień Disneya w Polsacie od początku cieszy się popularnością. Aby tegoroczna edycja tego filmowego wydarzenia również spodobała się widzom i odniosła sukces, w tym roku też w drugi dzień Świąt Wielkanocnych zaprezentowane zostaną ponadczasowe hity, które z przyjemnością można obejrzeć w gronie rodzinnym:

Zaplątani (godz. 7:25) – zarazem animacja i musical, szalona eskapada z przygodami i… włosami, mnóstwem magicznych włosów. Ta pełna ciepła i humoru nowa wersja baśniowej opowieści prezentuje jedną z najpopularniejszych Księżniczek Disneya. Roszpunka jest odważna i niezależna i stanowi wzór do naśladowania. Ale jej historia nie byłaby kompletna bez zaradnego, sprytnego i przystojnego łotrzyka, Flynna oraz… jego konia, którzy stają się dla rezolutnej Roszpunki przepustką do wolności.

I żyli długo i zaplątani (godz. 9:30) – animowana, sześciominutowa kontynuacja hitu Walt Disney Animation Studios Zaplątani. Krótko mówiąc, królestwo przygotowuje się do królewskiego ślubu Roszpunki i Flynna. Ale kameleon Pascal i koń Maximus tracą obrączki i ruszają na zwariowane poszukiwania, aby je odzyskać.

Ratatuj (godz. 9:40) – animacja, uhonorowana Oscarem® jako Najlepszy film roku. Hit studia Pixar, który w dowcipny sposób dowodzi, że gotować każdy może, lecz tylko nieliczni nieustraszeni będą mistrzami. W Paryżu, sławnej stolicy Francji, świetnym szefem kuchni pragnie zostać… szczur o imieniu Remy.

Vaiana: Skarb oceanu (godz. 12:00) – animowana opowieść o przygodach walecznej polinezyjskiej księżniczki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im spotkań z ogromnymi potworami i innych niebezpiecznych wyzwań. Nigdy nie należy poddawać się, nawet w największych opałach!

Zwierzogród (godz. 14:20) – komediowo-przygodowa animacja, pochodząca z Walt Disney Animation Studios, a osadzona w nowoczesnej metropolii ssaków o nazwie Zwierzogród. Zdeterminowana, aby się wykazać, funkcjonariuszka Judy Hopps, pierwszy króliczek w policji tego miasta, w swojej pierwszej sprawie podejmuje się rozwiązać zagadkę kryminalną – nawet jeśli oznacza to współpracę z oszustem-lisem Nickiem Bajerem. Każdy może być, kim zechce!

Księga dżungli” (godz. 16:35) – film przygodowy, nagrodzony Oscarem®. W reżyserii Jona Favreau (Iron Man), na podstawie ponadczasowych opowieści Rudyarda Kiplinga i inspirowana klasycznym filmem animowanym Disneya, Księga dżungli z 2016 roku to zupełnie nowe epickie widowisko o Mowglim, chłopcu wychowanym przez rodzinę wilków. Zagrożenie ze strony tygrysa Shere Khana zmusza go do ucieczki z dżungli i chłopiec wyrusza w podróż, podczas której pomagają mu przetrwać pantera Bagheera i niedźwiedź Baloo.

Bohaterowie tych ponadczasowych filmów Disneya udowadniają, że walka w obronie dobra przeciw złu ma sens, a wiara w siłę marzeń kreuje rzeczywistość. Wielkanocny Poniedziałek warto spędzić z Telewizją Polsat, bo zapowiadane propozycje filmowe gwarantują doskonałą rozrywkę dla całej rodziny, z mocą pozytywnych emocji.

Zwieńczeniem tego dnia będzie wyjątkowy koncert 100 lat Disneya (godz. 20:00). Na scenie wystąpią m.in. Michał Szpak, Beata Kozidrak, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Kayah, Cleo, Igor Herbut. Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje z takich filmów Disneya, jak: Kraina lodu, Aladyn, Król Lew czy Piękna i Bestia. Wykonawcom będzie towarzyszyła Grott Orkiestra. Koncert poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Kacper Kuszewski.

Dzień Disneya 10 kwietnia 2023 roku w Telewizji Polsat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *