MediaSieci kabloweWAŻNE

Dzień Dziecka – otwarte okno na Strefę Dzieci w Multimedia Polska

Od 1 do 18 czerwca udostępni Strefę Dzieci w otwartym oknie bez dodatkowych opłat dla wszystkich klientów telewizji cyfrowej.

Strefa Dzieci to wyłącznie wyselekcjonowane seriale i bajki sprzyjające rozwojowi dziecka. Podzielone na jasne kategorie wiekowe skierowane są do dzieci w wieku od 2 do 14 lat.

Bajki Strefy Dzieci to: bajki bez przemocy, znane i lubiane, blisko 2000 odcinków na bieżąco aktualizowanych.Ostatnie nowości to nowe sezony najpopularniejszych seriali:  Masza i niedźwiedź, Baranek Shaun, to Timny, My Little Pony, Littlest Pet Shop.
Nieustannie rozwijamy Strefę Dzieci. Sprawdzamy statystyki wypożyczeń, przyglądamy się nowościom na rynku i podążamy za trendami. Stąd nasza oferta jest stale poszerzana o sprawdzone na rynku przeboje. Ostatnio dodaliśmy Stacyjkowo,  Lego Ninjago Reaktywacja i Lego Ninjago Rok Węży, Transformers Prime, Miffy. Przygody małe i duże. Nowością również są dwa pierwsze pełnometrażowe filmy z serii My Little Pony. Już niebawem pojawi się kolejna hit – serial Psi patrol.”zdradza Edyta Bukowska, dyrektor Departamentu Programmingu Multimedia Polska.
Atrakcyjne dla dzieci sa także liczne audiobooki, w tym m.in. Baśniobór oraz opowiadania edukacyjne dla dzieci, a także teledyski z hitami dla najmłodszych.
Często wypożyczane są także programy do nauki języka angielskiego: ‘Word Party’ (od 2 do 6 lat) i ‘Yummy for Mummy’ (od 7 do 14 lat) oraz inne tytuły dla małych odkrywców, m.in.: ‘James May przedstawia’, czyli rozmowy z wynalazcami, którzy zmieniają fantastykę w rzeczywistość, ‘Einsteinek’, w którym animowana postać objaśnia teorie i wyniki badań Einsteina w przystępny sposób, ‘W pogoni za szczęściem’ i ‘W pogoni za snem’, podczas których gospodarze programów spróbują rozwikłać zagadkę szczęścia i snu, czy też ‘Minuta z astronomią’ z najciekawszymi 60-sekundowymi doświadczeniami astronomicznymi.
Aby skorzystać z pakietu Strefa Dzieci należy wejść w menu VOD na swoim pilocie od dekodera, przejść do katalogu Strefa Dzieci i uruchomić wybrany film. Każdy film można odtwarzać wielokrotnie, bez ograniczeń i dodatkowych opłat.
Dostęp do VoD Strefa Dzieci abonenci telewizji cyfrowej Multimedia Polska  mają na dekoderach, multimediago.pl – także w aplikacjach mobilnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *