MediaZapowiedzi TV

Dzień pełen emocji w 7. odcinku „Warsaw Shore”. Ekipę czeka prawdziwa szkoła przetrwania!

W 7. odcinku Ekipa sprawdzi swoją wytrzymałość po epickiej domówce. Uczestników czeka intensywny dzień i naprawdę ekstremalne atrakcje. Będą survivalowe klimaty, driftowanie level hard i noc pod gwiazdami, a w willi „Warsaw Shore” pojawi się nowy uczestnik! Premiera już w niedzielę o 23.00 w MTV Polska.

 

Poranek po domówce to nie przelewki – w Ekipie zapanuje niemała konsternacja. Chwile przemyśleń przerwie niespodziewana wizyta Bossa, który tym razem poza reprymendą przyniesie ze sobą też dobre wieści. Uczestników czeka naprawdę ekscytujący dzień!

Ekspresowe pakowanie i w drogę! Na miejscu wszystkich czekają niebezpieczne zadania, ale przy odpowiedniej motywacji ręce same palą się do roboty. Zobaczymy siwy dym, driftowanie level hard, a wieczorem przyjdzie pora na szczere rozmowy przy ognisku. Survival, biwak na łonie natury i spanie pod namiotem to jednak dla niektórych dziewiczy rejs, dlatego nie obejdzie się bez dramy.

Z kolei kontuzjowany Ronaldo pod nieobecność domowników przywita w willi Lenę, która zjawi się w towarzystwie nowego członka Ekipy! Czworonożny świeżak skradnie serca uczestników i na dobre rozgości się w letniej rezydencji „Warsaw Shore”.

To i jeszcze więcej w 7. odcinku 19. sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”! Premiera już w niedzielę o godz. 23.00 w MTV Polska.

Wszystkie odcinki będą też dostępne w serwisie Player.pl. Po każdym odcinku „Warsaw Shore”, o godzinie 23:55 fani formatu mogą oglądać na antenie MTV również nowy sezon programu „All Star Shore” z udziałem Spikera.

foto. MTV Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *