DVB-TMediaTVPZapowiedzi TV

Edyta Górniak wraca do „The Voice Kids”!

Była trenerką w pierwszej edycji talent show z udziałem muzykalnych dzieci. Edyta Górniak ponownie pojawi się w „The Voice Kids”.

 

Przed nami pierwsza część wielkiego finału czwartej edycji „The Voice Kids”. Na scenie zobaczymy dziewięcioro uczestników z drużyn Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Po występie wszystkich uczestników z danej drużyny każdy z trenerów wybierze jedną osobę, która wystąpi w przyszłą sobotę w ostatecznej muzycznej rozgrywce, w której stawką będą tytuł Najlepszego Głosu Kids w Polsce oraz 50 tysięcy złotych na rozwój talentu.

Już jutro na scenie zaśpiewają Karolina Szostak, Igor Konieczny i Tatiana Kopala z drużyny Cleo. Dawida Kwiatkowskiego reprezentować będą Natalia Pawelska, Olek Klembalski oraz Zosia Sławińska. Wokalne umiejętności zaprezentują także Amelia Borkowska, Mikołaj Jabłoński i Sara Ewgu-James, których trenerami są Tomson i Baron.

W pierwszej części finału nie zabraknie muzycznych gości. Sceną zawładną m.in.: MaRina, zwycięzca trzeciej edycji „The Voice Kids” Marcin Maciejczak oraz finalista 11. edycji „The Voice of Poland” Ignacy Błażejowski.

Na scenę talent show wróci także Edyta Górniak, która zasiadała na obrotowych fotelach w pierwszej edycji „The Voice Kids”. To właśnie wokalistka była trenerką Roksany Węgiel, która zwyciężyła program w 2018 roku.

Występ w czwartej edycji muzycznego programu TVP2 to dla artystki podróż sentymentalna.

Scena „The Voice Kids” kojarzy mi się z moimi ukochanymi dziećmi, z którymi otwieraliśmy pierwszy sezon tego programu w Polsce wyznała Edyta Górniak.

Podczas wizyty na planie artystka zapytana o to, jaką radę dałaby młodym uczestnikom muzycznego show, odpowiedziała:

Aby nigdy nie stracili pokory. I tego także, aby wybierając utwory muzyczne zwracali uwagę na ich ukryte przesłania.

Warto dodać, że w sobotnim odcinku Edyta Górniak zaśpiewa piosenkę „Kolorowy wiatr” z filmu animowanego „Pocahontas”.

Pierwsza część finału czwartej edycji „The Voice of Poland” już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2


fot. Jan Bogacz / TVP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *