MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Ewa Wachowicz i Mateusz Gessler razem w programie

Wspólne gotowanie dwójki kulinarnych ekspertów. Takie rzeczy tylko w Polsacie! W przedświątecznym czasie kucharze mają dużo pracy, ale też dużo przyjemności z gotowania potraw, które cieszą całe rodziny. Prowadząca program „Ewa gotuje” łączy więc siły z szefem „Hell’s Kitchen”, aby przygotować bożonarodzeniowe potrawy. Trzy specjalne odcinki już od 7 grudnia.

 

Gwiazdkowe gotowanie

Przed świętami Ewa Wachowicz tradycyjnie pomaga widzom przygotować się do nich w kuchni. Proponuje tradycyjne potrawy i dania w nowych odsłonach, które trafią na stół w Wigilię i Boże narodzenie. Nie inaczej jest w tym roku. Aż trzy ostatnie odcinki tego sezonu programu „Ewa gotuje” są poświęcone takim właśnie przepisom. W menu między innymi zupy rybna i grzybowa, pieczyste, bigos i piernik.

Para w kuchni

W tym wyzwaniu gospodynię programu wspiera w tym roku znakomity restaurator i szef kuchni Mateusz Gessler, znany widzom z programów „Hell’s Kitchen” i „Para do gara. Ona mówi, on gotuje”. Jak potoczy się współpraca tej pary? Co zaproponuje widzom gość programu? Odcinki z udziałem kuchennego mistrza w każdą przedświąteczną sobotę, 7, 14 i 21 grudnia 2023 roku. Zapraszamy!

Ewa gotuje” Trzy specjalne odcinki już od 7 grudnia  w sobotę o godz. 10:10 w Telewizji Polsat

foto. Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *