MediaZapowiedzi TV

Family Guy: Głowa rodziny już 22 lipca tylko na FOX Comedy

Na FOX Comedy powraca jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, którego widzom nie trzeba przedstawiać – Family Guy: Głowa rodziny. W premierowym 14. sezonie produkcja nadal bawi swoich najbardziej zagorzałych fanów ostrym jak brzytwa humorem, trafnymi parodiami, rewelacyjną animacją i oryginalną muzyką.

Tym razem widzów czeka dodatkowa dawka dobrej zabawy. W pierwszych dwóch odcinkach rozpoczynających sezon, na ekranie spotkają się dwie najbardziej znane i szanowane rodziny telewizyjne – Griffinowie i Simpsonowie!

Peter z rodziną przyjeżdżają do Springfield, gdzie zostają przywitani przez przyjaznego nieznajomego, czyli Homera Simpsona (gościnnie Dan Castellaneta), który przyjmuje swoich nowych “albinoskich” przyjaciół z otwartymi ramionami.

Rodziny świetnie się dogadują: Stewie i Bart (gościnnie Nancy Cartwright) zachowują się jak chuligani, kiedy Stewie wymienia swój sprzęt do kontroli umysłu na starodawną procę; Lisa (gościnnie Yeardley Smith) bierze pod swoje skrzydła Meg i uczy ją gry na saksofonie; Marge (gościnnie Julie Kavner) i Lois unikają wykonywania prac domowych; Peter i Homer toczą między sobą zażartą walkę o to, które piwo w mieście jest najlepsze – Pawtucket vs. Duff.

W serialu usłyszymy twórcę serialu – Setha MacFarlane’a (Ted) jako Petera, Stewiego i Briana Griffinów, Alex Borstein (Kochajmy się od święta) jako Lois Griffin, Setha Greena (Austin Powers i Złoty Członek) jako Chrisa Griffina, a także Milę Kunis (Czarny Łabędź, Oz: Wielki i Potężny) w roli Meg Griffin.

Czy wiesz, że?
• Połączenie tych dwóch seriali animowanych udało się dzięki Richardowi Appelowi, producentowi Family Guy: Głowa Rodziny, który jest wielkim fanem Simpsonów, ale był też w latach 90-tych producentem Simpsonów. Obiecał on Mattowi Groeningowi, twórcy Simpsonów, że nie zrobi nic złego jego żółtej rodzince, nie zabije żadnego z bohaterów i będzie mógł wcześniej przeczytać scenariusz.
The Simpsons Guy jest pierwszym w historii telewizji odcinkiem konkurencyjnego serialu, w którym rodzina Simpsonów wystąpiła w rolach głównych.
• Po pierwszym wspólnym czytaniu scenariusza okazało się, że odcinek jest o 6 minut za długi. Jednak producenci widząc, jaka energia wytworzyła się pomiędzy aktorami, postanowili wydłużyć go do godziny.• Producenci zdradzili w jednym z wywiadów, że podczas prac nad scenariuszem do odcinka The Simpsons Guy, sądzili że będzie to jednorazowa przygoda, kiedy te dwie rodziny się spotkają. Jednak już zaczęli myśleć nad tym, by tym razem Simpsonowie odwiedzili Griffinów.
• W jednej ze scen, rozgrywającej się na sali rozpraw, można dostrzec karykatury twórców obu animacji – Matta Groening (Simpsonowie) i Setha MacFarlane’a (Family Guy: Głowa rodziny).

Family Guy: Głowa rodziny na FOX Comedy już w sobotę 22 lipca o godz. 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *