Zapowiedzi TV

"Fear the Walking Dead" – polska premiera drugiej części 3. sezonu we wrześniu na AMC

„Fear the Walking Dead”, produkcja własna AMC, powróci z drugą częścią 3. sezonu w poniedziałek, 11 września, o 3:00. Na powtórną emisję zapraszamy tego samego dnia o 21:00.
 
Na sezon 3b serialu produkcji AMC Studios składa się osiem odcinków. W dniu premiery zostaną wyemitowane dwa odcinki serii. „Fear the Walking Dead” to drugi pod względem popularności serial wśród kanałów amerykańskiej telewizji kablowej. Producentami wykonawczymi serii są Dave Erickson, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero i David Alpert.
W drugiej części 3. sezonu „Fear the Walking Dead” rodzinie Clarków i Ottów udaje się zawrzeć kruche porozumienie z ludem. Niegdysiejsi wrogowie muszą teraz współpracować, aby przetrwać. Napięcie na ranczu Broke Jaw cały czas rośnie – siły bojowe wspólnoty zostały zdziesiątkowane, brakuje niezbędnych zasobów, a umarli nadchodzą. Zapora Gonzaleza staje się jedynym gwarantem przetrwania.
Strand sięgnął dna i rozpaczliwie potrzebuje partnera, który pomógłby mu w zdobyciu jedynej waluty uznawanej w postapokaliptycznym świecie – tylko w ten sposób uda mu się wyjść z obecnej sytuacji. W tym samym czasie Daniel odnajduje się w roli żołnierza, służąc Loli i społeczności zgromadzonej wokół zapory, nie może jednak zapomnieć o Ofelii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *