Internet & Gry - Reklama

Felietony Philippa Lahma na Wyborcza.pl

28 kwietnia 2021 r. na Wyborcza.pl ukazał się pierwszy z cyklu felietonów Philippa Lahma, jeszcze niedawno wyśmienitego piłkarza Bayernu Monachium i kapitana reprezentacji Niemiec, mistrza świata z 2014 r. Teksty autorstwa Lahma będzie można czytać w serwisie “Gazety Wyborczej” co miesiąc dzięki współpracy redakcji z “Die Zeit”.

 

Kim jest Pep Guardiola i dlaczego prawie wszyscy go kochają? O tym można przeczytać w felietonie znanego niemieckiego piłkarza Philippa Lahma na Wyborcza.pl. Tekst – pierwszy z cyklu felietonów – ukazał się dziś w serwisie dzięki współpracy “Gazety Wyborczej” ze sportową redakcją “Die Zeit”.

– Z propozycją publikowania tekstów wybitnego piłkarza także u nas zwrócił się do “Wyborczej” Oliver Fritsch, szef działu sportowego “Die Zeit”, którego felietonistą jest Lahm mówi Marcin Wesołek, kierownik działu Sport “Gazety Wyborczej”.Teksty Philippa Lahma będą ukazywały się na Wyborcza.pl raz w miesiącu i poruszą tematy nie tylko czysto piłkarskie, ale też te związane z wszelkimi okołosportowymi kontekstami: z polityką wokół sportu, socjologią futbolu czy wpływem piłki nożnej na kulturę – i odwrotnie.

Informacje sportowe przygotowane przez dziennikarzy “Gazety Wyborczej” można znaleźć na łamach codziennych wydań tradycyjnych dziennika i w serwisie Wyborcza.pl/sport.

„Gazeta Wyborcza” jest największym opiniotwórczym dziennikiem w Polsce. To codzienny wybór czytelników, którzy szukają informacji, opinii, analiz i komentarzy, chcą poszerzać swoją wiedzę o świecie, a także poszukują atrakcyjnej rozrywki i praktycznych porad. Treści dziennika dostępne są zarówno w formie papierowej, jak i cyfrowej – w serwisach internetowych Wyborcza.pl, w aplikacji mobilnej oraz w wersji na czytniki. „Gazeta Wyborcza” jest liderem procesu transformacji cyfrowej prasy w Polsce. Na koniec grudnia 2020 r. społeczność prenumeratorów cyfrowego wydania „Gazety Wyborczej” liczyła niemal 260 tys.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *