Cyfrowy PolsatMediaZapowiedzi TV

„Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2017”

W piątek 18 sierpnia od godz. 20:05 w Polsacie usłyszymy najpopularniejsze weselne hity. Czy można wyobrazić sobie ślubne imprezy bez popularnych piosenek jak „Windą do nieba”, „Parostatek”, „Ona tańczy dla mnie”, „Biały miś” czy „Żono moja”? Na scenie w Mrągowie wystąpią m.in. Krzysztof Krawczyk, Weekend, Paulla, Masters, Top One, Dwa Plus Jeden, Wojciech Gąssowski, Classic czy Milano. Koncert poprowadzą Elżbieta Romanowska, Agnieszka Hyży i Rafał Maserak.

W piątkowy wieczór nad jeziorem Czos zabrzmią prawdziwe, weselne przeboje. Będzie nastrojowo, sentymentalnie, ale przede wszystkim nie zabraknie gorących, energetycznych tanecznych hitów. Wystąpią zespoły Dwa Plus Jeden i Bolter. Pierwszy zagra swój najpopularniejszy w karierze utwór „Windą do nieba”, a drugi niestarzejący się „Daj mi tę noc”.

Krzysztof Krawczyk, piosenkarz o charakterystycznym barytonowym głosie, od przeszło pół wieku lansuje wielkie przeboje. Jego kariera nie ma żadnych granic, przebył tysiące kilometrów w trasach koncertowych na świecie i w Europie. W Mrągowie wokalista zaśpiewa między innymi swój słynny „Parostatek”. Na scenie pojawi się również Paulla. W jej wykonaniu usłyszymy m.in. święcący triumfy w minionej dekadzie na POPliście RMF hit „Od dziś”.

Wojciech Gąssowski przypomni ponadczasowe „Gdzie się podziały tamte prywatki” oraz „Zielone wzgórza nad Soliną”, a Krystyna Giżowska przebój „Przeżyłam z tobą tyle lat”, piosenkę, której refren potrafi zanucić większość Polaków niezależnie od pokolenia. W piątkowy wieczór zaprezentują się również formacje: The Chance, Zespół Cygański „Siostry Matkowskie” i Zespół Weselny „Chorus”.

Żadne wesele nie może odbyć się również bez muzyki tanecznej, dlatego w Mrągowie usłyszymy absolutnie topowe zespoły tego gatunku. Weekend wykona przeboje „Ona tańczy dla mnie” i „Ślubne prezenty”, natomiast grupa Masters i jej lider Paweł Jasionowski zaśpiewają swój pierwszy hit w muzycznej karierze „Żono moja”.

Nie zabraknie także pierwszych formacji disco polo, czyli: Top One, Classic i Milano. Piosenki „Biały miś”, „Hej czy Ty wiesz” czy „O Tobie Kochana” powstały ponad dwadzieścia lat temu. Czas działa jednak zdecydowanie na ich korzyść i na stałe wpisały się już do kanonu „utworów obowiązkowych” polskich wesel. Podczas koncertu usłyszymy też formacje: Tropic, Defis oraz Exaited.

W trakcie „Festiwalu Weselnych Przebojów – Mrągowo 2017” wykonawcy przypomną najpopularniejsze piosenki weselne, a prowadzący opowiedzą o zwyczajach panujących na polskich weselach. Wykonawca, którego utwór nowożeńcy najczęściej wybierają na pierwszy taniec zostanie uhonorowany nagrodą.

Publiczność zgromadzoną w amfiteatrze rozgrzewać będzie profesjonalny wodzirej Bartek Orzeł, a koncert poprowadzą aktorka seriali: „W rytmie serca” i „Pierwsza miłość” Elżbieta Romanowska, Agnieszka Hyży oraz Rafał Maserak.

„Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2017” w piątek 18 sierpnia od godz. 20:05 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *