MediaZapowiedzi TV

Filmowy weekend w AXN (wideo)

U.S.S. Enterprise przemierzający kosmos z Chrisem Pinem i Zacharym Quinto na pokładzie; Jackie Chan w posiadaniu niezwykłego medalionu, który daje mu super moc oraz Denzel Washington pomagający młodej dziewczynie wplątanej w interesy rosyjskiej mafii. W ten weekend AXN pokaże filmy dla miłośników kosmosu, sztuk walki i bohaterów, którzy chronią słabszych: „Star Trek”, „Medalion”, „Bez litości” i „Bez litości 2″.

 

Film „Star Trek” to opowieść o początkach największej przygody wszech czasów, to niezwykła historia podróży młodej załogi na pokładzie statku kosmicznego U.S.S. Enterprise. W czasie tej wyprawy wypełnionej akcją, humorem, ale też i walką z czającym się w kosmosie niebezpieczeństwem, młodzi rekruci muszą znaleźć sposób na powstrzymanie zagrażającego ludzkości zła. Losy galaktyki znajdują się w rękach Jamesa Kirka (Chris Pine), wiecznie spragnionego przygód chłopaka z Iowa, oraz Spocka (Zachary Quinto), którego wychowało społeczeństwo odrzucające wszelkie emocje. Żywioł i rozum. Instynkt i rozsądek. To niezwykłe partnerstwo będzie jedyną siłą, która ocali załogę przed niewyobrażalnym niebezpieczeństwem i pozwoli dotrzeć tam, gdzie nikt inny nie miał odwagi. Film „Star Trek” w piątek 12 lipca o 21:05 w AXN.

Eddie Yang, błyskotliwy policjant z Hong Kongu (Jackie Chan) o mały włos unika śmierci podczas prowadzenia śledztwa dotyczącego tajemniczego medalionu. Eddie odkrywa, że mając w swoim posiadaniu medalion, nabiera niewiarygodnej szybkości, siły i nowych umiejętności, dzięki którym jego zdolności walki wkraczają na zupełnie nowy poziom. Przy pomocy brytyjskiej agentki pracującej dla Interpolu, Nicole James (Claire Forlani), Eddie za wszelką cenę pragnie poznać sekret medalionu i stanąć twarzą w twarz z królem przestępczego świata Snakehead (Julian Sands), który pragnie wykorzystać moc medalionu do swoich celów. Film „Medalion” w sobotę 13 lipca o 22:15 w AXN.

 

 

W filmie „Bez litości” Denzel Washington gra Roberta McCalla, człowieka, który odciął się od tajemniczej przeszłości, by rozpocząć nowe, spokojne życie. Ale kiedy spotyka Teri (Chloë Grace Moretz), młodą dziewczynę, zmuszoną do współpracy przez niebezpiecznych rosyjskich gangsterów, nie może pozostać bezczynny – musi jej pomóc. Uzbrojony w pewne umiejętności, które pozwalają mu zemścić się na każdym, kto jest okrutny wobec bezbronnych ludzi, McCall rezygnuje z narzuconej sobie izolacji, by zaprowadzić sprawiedliwość. Film „Bez litości” w niedzielę 14 lipca o godz. 22:50 w AXN.

Robert McCall (Denzel Washington) opuszcza branżę i zostaje kierowcą Lyfta, co jakiś czas przyjmując nieoficjalne zlecenia od przyjaciółki Susan (Melissa Leo). Agentka podróżuje do Brukseli, by zbadać okoliczności śmierci jednego z pracowników agencji DIA, ale staje się ofiarą napadu i kończy martwa. Kiedy sam Robert zostaje zaatakowany przez zabójcę udającego pasażera, angażuje się w sprawę. Film „Bez litości 2” w niedzielę 14 lipca o 01:40 w AXN.

foto,źródło. AXN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *