Zapowiedzi TV

Filmy w Jedynce i Dwójce

Zachary Levi ma problemy z pamięcią, Gary Oldman przejmuje kontrolę nad Air Force One, Gerard Butler ratuje Jonny’ego Westona, a Diane Kruger zostaje skazana za zabójstwo. W Dwójce Justin Timberlake walczy o życie, Elizabeth Olsen zakochuje się w tym samym chłopaku, co jej przyjaciółka, Ewan McGregor uchodzi za wroga publicznego numer jeden, a Eddie Kaye Thomas postanawia zostać prawdziwym mężczyzną.
 

Weekendowy Hit Jedynki – „Sabata”. Piątek, 19 maja, godz. 21:25. TVP1.
W małym teksańskim miasteczku dochodzi do napadu na miejscowy bank. Napastnikami są nie pospolici rabusie, a miejscowa elita – sędzia, właściciel Saloon`u oraz bogaty właściciel ziemski. Sytuacja komplikuje się, kiedy w miasteczku pojawia się łowca nagród.
„Pamiętaj o niedzieli”. Sobota, 20 maja, godz. 10:10. TVP1.
Samotna kelnerka Molly (Alexis Bledel) marzy o odpowiednim partnerze. Kiedy poznaje przystojnego urzędnika Gusa (Zachary Levi) jest przekonana, że tym razem jej się uda. Jednak Gus wydaje się rozkojarzony i stale czymś zaabsorbowany…
Hit na sobotę – „Air Force One”. Sobota, 20 maja, godz. 21:25. TVP1.
Grupa terrorystów z Ivanem Korshunovym (Gary Oldman) na czele przejmuje kontrolę nad samolotem Air Force One, który startuje z moskiewskiego lotniska. Ivan żąda uwolnienia faszyzującego generała Radka (Jürgen Prochnow) wziętego do niewoli przez rosyjskie wojska. W razie odmowy grozi wysadzeniem samolotu, na pokładzie którego znajduje się prezydent Stanów Zjednoczonych James Marshall (Harrison Ford).
„Całujesz jak szatan”. Sobota, 20 maja, godz. 23:35. TVP1.
Helena (Kamila Magálová) i Frantisek (Oldřich Kaiser) po licznych przejściach są wreszcie razem i wydaje się, że nic nie jest w stanie zmącić ich szczęścia. Jednak były mąż Heleny – Karel (Jiří Bartoška) i była żona Frantiska – Bohunka (Eva Holubová) chcą odzyskać swoich byłych partnerów.
Zakochana Jedynka – „Wysoka fala”. Niedziela, 21 maja, godz. 21:25. TVP1.
Rok 1987. Dziewięciolatek z Santa Cruz w Kalifornii Jay Moriarity (Jonny Weston) zostaje uratowany przez swego sąsiada, surfera Frosty’ego Hessona (Gerard Butler). Jay zaczyna się interesować surfingiem, który staje się jego pasją. Chłopiec pozostaje jej wierny do końca życia…
„Dla niej wszystko”. Wtorek, 23 maja, godz. 23:20. TVP1.
Lisa (Diane Kruger) i Julien (Vincent Lindon) wspólnie wychowują maleńkiego jeszcze synka. Życie szczęśliwej rodziny przerywa nagłe wtargnięcie policji, który aresztuje Lisę pod zarzutem zabójstwa. Kobieta uparcie powtarza, że jest niewinna, ale wszystkie dowody przemawiają przeciwko niej…

„Zabójczy dar”. Piątek, 19 maja, godz. 23:35. TVP2.
Irlandia. Ratownicy morscy zostają wezwani do ratowania łodzi. Kiedy do niej docierają, na pokładzie odnajdują zamordowaną kobietę i ładunek narkotyków wartych milion euro. Postanawiają nie zgłaszać tego policji, sprzedać narkotyki, a za uzyskane pieniądze uratować podupadający zakład przetwórstwa rybnego, którego są właścicielami.
„Wyścig z czasem”. Niedziela, 21 maja, godz. 20:10. TVP2.
Rok 2169. Proces starzenia się człowieka został zatrzymany. Niestety za wieczną młodość trzeba płacić. Najbogatsi mogą przedłużać życie praktycznie w nieskończoność, tymczasem biedni zmuszeni są w tym celu żebrać, pożyczać, ciężko pracować, albo po prostu kraść. Jednym z nich jest Will Salas (Justin Timberlake).
„Bardzo grzeczne dziewczyny”. Niedziela, 21 maja, godz. 22:45. TVP2.
Lilly (Dakota Fanning) i Gerry (Elizabeth Olsen), dwie dziewczyny z Nowego Jorku, właśnie ukończyły liceum. Postanawiają wykorzystać wakacje do tego, żeby wreszcie stracić cnotę. Pewnego dnia poznają Davida (Boyd Holbrook), w którym obie się zakochują…
Kino relaks – „American Pie”. Środa, 24 maja, godz. 22:30. TVP2.
Jim Levenstein (Jason Biggs), Chris „Oz” Ostreicher (Chris Klein), Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas) i Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) postanawiają, że jeszcze przed maturą staną się mężczyznami. Buzujący hormonami młodzi ludzie przeżywają pierwsze fascynacje płcią odmienną, ale trudny okres dojrzewania to przede wszystkim źródło różnorakich problemów…
„Son of a Gun: Młoda krew”. Czwartek, 25 maja, godz. 21:50. TVP2.
JR (Brenton Thwaites) zostaje aresztowany za niewielkie przestępstwo. W twardych warunkach więzienia szybko zdaje sobie sprawę, że bez silnej opieki nie ma szans na przetrwanie za kratami. Młodemu przestępcy udaje się zawrzeć znajomość z groźnym kryminalistą uchodzącym za wroga publicznego numer jeden – Brendanem Lynchem (Ewan McGregor).
„Najczarniejsza godzina”. Czwartek, 25 maja, godz. 23:50. TVP2.
Grupka młodych Amerykanów przyjeżdża służbowo do Moskwy. Tam niespodziewanie wpadają w wir przerażających wydarzeń: próbują przetrwać inwazję przedstawicieli obcej cywilizacji, którzy dysponują niszczącą siłą o nieznanym pochodzeniu i ogromnej mocy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *