Zapowiedzi TV

Filmy w Jedynce i Dwójce

Jessica Biel nie przypada do gustu Kristin Scott Thomas, Christina Plate samotnie wychowuje córkę, Alex Pettyfer zakochuje się w Diannie Agron, a Timothy Spall dostrzega potencjał w Waris Dirie. W Dwójce Bartłomiej Topa zostaje oskarżony o morderstwo, Richard Gere uczy się tańczyć, Patrick Swayze śni o czarnym psie, Kenneth Connor odkrywa kwadratowe koło, a Beethoven zakochuje się z wzajemnością w Missy.
 

Weekendowy Hit Jedynki – „Królowie Słońca”. Piątek, 26 maja, godz. 21:25. TVP1.
W wyniku podbojów okrutnego Hunaca Ceela (Leo Gordon) pada Chichn Itz, ostatni bastion Majów. Ich młody król, Balam (George Chakiris), postanawia wyruszyć z ocalałymi z rzezi poddanymi w morze. Po wyczerpującej podróży docierają do nieznanego lądu.
„Miłość bez zapachu mięty”. Sobota, 27 maja, godz. 10:10. TVP1.
Saskia Schiller (Christina Plate) samotnie wychowuje córkę Mirę (Lena Beyerling), której największym marzeniem jest odnaleźć ojca. Kiedy dowiaduje Mira się, że matka planuje ślub z pewnym bogatym biznesmenem, postanawia wyruszyć na poszukiwanie ojca.
„Wojna domowa”. Sobota, 27 maja, godz. 22:35. TVP1.
Podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych John (Ben Barnes) poznaje piękną Laritę (Jessica Biel). Kobieta wywiera na młodym Brytyjczyku wielkie wrażenie. Po pewnym czasie biorą ślub. Niestety, dziewczyna nie przypada do gustu teściowej (Kristin Scott Thomas)…
Zakochana Jedynka – „Kwiat pustyni”. Niedziela, 28 maja, godz. 21:20. TVP1.
Historia oparta na biografii światowej sławy somalijskiej modelki – Waris Dirie, która w wieku trzynastu lat została sprzedana ponad sześćdziesięcioletniemu mężczyźnie. Miała zostać jego czwartą żoną. W środku nocy uciekła i przez pustynię dotarła do Mogadiszu, a stamtąd do Londynu. W wyniku splotu okoliczności rozpoczęła pracę w barze. Tam dostrzegł ją fotograf Terry Donaldson (Timothy Spall). Wydarzenie to stało się początkiem jej międzynarodowej kariery.
„Groźny błękit”. Wtorek, 30 maja, godz. 23:20. TVP1.
Grupa przyjaciół wyrusza luksusowym jachtem w morze. Zapowiada się szalona zabawa, szampan leje się strumieniami. Koszmar zaczyna się, kiedy ogarnięci szaleństwem wycieczkowicze skaczą jeden po drugim do morza. W jednej chwili lądują za burtą bez możliwości powrotu na pokład…
„Jestem numerem cztery”. Środa, 31 maja, godz. 20:30. TVP1.
John Smith (Alex Pettyfer) to niepozorny mieszkaniec małego miasteczka w USA. W rzeczywistości jest uciekinierem z planety Lorien, który na Ziemi szuka schronienia. Zakochuje się w Sarze Hart (Dianna Agron) – nie wie, że niebawem narazi dziewczynę na śmiertelne niebezpieczeństwo.

„Drogówka”. Sobota, 27 maja, godz. 22:45. TVP2.
Sierżant sztabowy Ryszard Król (Bartłomiej Topa) z warszawskiej drogówki zostaje oskarżony o morderstwo. Mimo że wszystkie poszlaki świadczą przeciwko niemu, postanawia z pomocą kilku wypróbowanych przyjaciół udowodnić swą niewinność.
Gwiazdy w południe – „Kleopatro do dzieła”. Niedziela, 28 maja, godz. 12:15. TVP2.
W starożytnej brytyjskiej osadzie wraz ze swoją zrzędliwą żoną Calpurnią (Joan Sims) mieszka pan Strąk (Kenneth Connor), wynalazca kwadratowych kół. Kiedy obok wprowadza się nowy lokator, Horsa (Jim Dale), sąsiedzi od razu się zaprzyjaźniają. Tymczasem do osady dociera wieść o zbliżających się żołnierzach Julka Cezarego (Kenneth Williams)…
„Beethoven 2”. Niedziela, 28 maja, godz. 16:20. TVP2.
Przygarnięty przez rodzinę Newton’ów Beethoven zakochuje się z wzajemnością w suczce Missy. Na drodze do ich szczęścia stoi jedynie właścicielka Missy – Regina, która potrzebuje psa do wygrania sprawy rozwodowej.
„Czarny pies”. Niedziela, 28 maja, godz. 20:05. TVP2.
Kierowca ciężarówki Jack Crews (Patrick Swayze) pewnego dnia zasnął za kierownicą i we śnie zobaczył legendarnego czarnego psa. Jack stracił panowanie nad kierownicą i spowodował wypadek, w którym zginęli ludzie. Dwa lata spędził w więzieniu. Po powrocie do domu czekają go same problemy….
„Hardkor Disko”. Niedziela, 28 maja, godz. 22:30. TVP2.
Młody chłopak Marcin (Marcin Kowalczyk) po przyjeździe do Warszawy poznaje trochę młodszą od siebie Olę (Jaśmina Polak). Zafascynowana nim dziewczyna zaprasza go do swojego świata, w którym królują mocne używki, niekończące się imprezy artystycznej bohemy i nielegalne wyścigi samochodów. Dziewczyna nie wie, że Marcin tak naprawdę szuka zemsty…
Kino relaks – „Zatańcz ze mną”. Środa, 31 maja, godz. 21:50. TVP2.
Nieśmiały prawnik (Richard Gere) wiedzie spokojne, poukładane życie. Ma dobrą pracę i kochającą żonę (Susan Sarandon). Jednak ciągle czegoś mu brakuje. Zapisuje się na kurs tańca, który prowadzi piękna Paulina (Jenifer Lopez).
„Agent XXL 2”. Czwartek, 1 czerwca, godz. 21:45. TVP2.
Malcolm Turner (Martin Lawrence) postanawia wycofać się z czynnej służby w Federalnym Biurze Śledczym. Zmienia swoją decyzję, kiedy jego partner z FBI zostaje zamordowany. Poszlaki prowadzą do Toma Fullera (Mark Moses), którego żona właśnie poszukuje niani…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *