Zapowiedzi TV

Filmy w Jedynce i Dwójce

Juliette Binoche i Clive Owen toczą bitwę na obrazy i słowa, Paul Walker i Vin Diesel ścigają się w nielegalnych wyścigach, Mike Myers szkoli Gwyneth Paltrow, a John Travolta musi zaopiekować się Umą Thurman. W Dwójce Sharon Stone depcze po piętach Tomerowi Sisley, Clive Owen spotyka w pociągu Jennifer Aniston, a Karolina Gorczyca marzy o wielkim świecie mody.
 

Weekendowy Hit Jedynki – „O jeden most za daleko”. Część I. Piątek, 22 września, godz. 21:25. TVP1.
Kultowy, zrealizowany z ogromnym rozmachem film wojenny oparty na książce pod tym samym tytułem. Wrzesień 1944. Rozpoczyna się operacja pod kryptonimem “Market – Garden”, która ma radykalnie skrócić działania wojenne. Niestety w ciągu 9. dni pochłania więcej ofiar niż niż całe lądowanie w Normandii…
„Droga po śmierć”. Piątek, 22 września, godz. 23:10. TVP1.
Rebecca Mayer (Lori Loughlin) odwozi swoją córkę Conner (Jordan Hinson) do college’u. Nieco przesadnie martwi się i obawia się o bezpieczeństwo dziewczyny. Jest podejrzliwa wobec każdego mężczyzny, który tylko na nią spojrzy. W pewnym momencie orientuje się, że ktoś zaczyna za nimi jechać…
Hit na sobotę – „Szybcy i wściekli”. Sobota, 23 września, godz. 21:10. TVP1.
Nielegalne nocne wyścigi samochodowe zyskują coraz większą popularność. Aby rozpracować środowisko ulicznych gangów, młody policjant Brian O’Conner (Paul Walker) musi zyskać zaufanie i szacunek lidera grupy – Dominica Torreto (Vin Diesel). Sprawy komplikują się, gdy Brian zakochuje się w jego siostrze.
„Wypisz, wymaluj…miłość”. Sobota, 23 września, godz. 23:05. TVP1.
Do kadry szkoły, w której uczy nauczyciel literatury Jack (Clive Owen) dołącza nauczycielka malarstwa Dina (Juliette Binoche). On, niespełniony literacki talent, od lat nie może wydać książki. Ona, ceniona malarka, z powodu choroby maluje coraz rzadziej. Czy połączy ich coś więcej niż praca?
Zakochana Jedynka – „Szkoła stewardes”. Niedziela, 24 września, godz. 22:10. TVP1.
Donna Jensen (Gwyneth Paltrow) chce zmienić swoje dotychczasowe życie. Marzy o karierze stewardesy, a jej wzorem jest legendarna przedstawicielka tego zawodu Sally Weston (Candice Bergen). Dona rozpoczyna szkolenie u słynnego instruktora Johna Whitney’a (Mike Myers).
James Bond w Jedynce – „Żyje się tylko dwa razy”. Poniedziałek, 25 września, godz. 21:50. TVP1.
Na Dalekim Wschodzie działa opętany pragnieniem wywołania trzeciej wojny światowej złoczyńca Blofeld (Donald Pleasence). James Bond (Sean Connery) wspomagany przez wywiad japoński odkrywa jego kryjówkę w wygasłym wulkanie.
„Pulp Fiction”. Wtorek, 26 września, godz. 23:20. TVP1.
Gangster Vincent Vega (John Travolta) właśnie wrócił do rodzinnej Ameryki z Europy. Zawodowy morderca, jeden z najbardziej zaufanych ludzi gangstera Marsellusa Wallace’a (Ving Rhames) od razu ściąga na siebie poważne kłopoty. Wallace zostawia pod jego opieką swoją żonę Mię (Uma Thurman), która pragnie zakosztować nowych wrażeń…

„Szósty zmysł”. Piątek, 22 września, godz. 22:45. TVP2. 
Malcolm Crowe (Bruce Willis) jest wziętym psychiatrą. Pewnego dnia do jego mieszkania przedostaje się były pacjent (Donnie Wahlberg). Malcolm zostaje postrzelony, a intruz odbiera sobie życie. Mija kilka tygodni. Zainteresowanie psychiatry wzbudza dziewięciolatek o niezwykłych zdolnościach…
„Wykolejony”. Piątek, 22 września, godz. 00:40. TVP2.
Specjalista z branży reklamowej Charles Shine (Clive Owen) mieszka z żoną Deanną (Melissa George i 16 – letnią córką. Choroba córki kładzie się cieniem na związku Shine’ów, Charles zaczyna mieć również kłopoty w pracy. Pewnego dnia w pociągu poznaje Lucindę Harris (Jennifer Aniston)…
Kino bez granic – „Whisky dla aniołów”. Niedziela, 24 września, godz. 22:20. TVP2.
Robbie (Paul Brannigan), Albert (Gary Maitland), Rhino (William Ruane) i Mo (Jasmine Riggins) znaleźli się właśnie na życiowym zakręcie. Są bezrobotni i spłukani, ale mogą na siebie liczyć. Kiedy okazuje się, że Robbie znakomicie potrafi rozpoznać smaki wisky, dostrzegają szansę na poprawę losu.
Kino relaks – „Miłość na wybiegu”. Środa, 27 września, godz. 22:25. TVP2.
Julia (Karolina Gorczyca) przez przypadek odnosi sukces jako modelka. Zaczyna marzyć o wielkim świecie mody i paryskich wybiegach. Podczas wyjazdu na Maderę poznaje fotografa Kacpra (Marcin Dorociński). Dziewczyna zakochuje się w nim ze wzajemnością, ale o jego względy stara się również właścicielka agencji modowej (Urszula Grabowska).
„Spisek. Largo Winch 2”. Czwartek, 28 września, godz. 23:40. TVP2.
Potężni konkurenci oskarżają młodego miliardera Largo Wincha (Tomer Sisley) o dokonywanie zbrodni przeciwko ludzkości. Largo udaje się w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu dowodów swojej niewinności. Nieustannie depcze mu po piętach przebiegła agentka Interpolu Diane Francken (Sharon Stone).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *