MediaTVPZapowiedzi TV

Filmy w Jedynce i Dwójce

Dwayne Johnson zostaje zdradzony przez boginię, Alexa Vega i Camilla Belle dowiadują się o bankructwie ojca, a Cheryl Ladd i Michaela Nouri połączy niespodziewane uczucie. W Dwóje Cameron Diaz, Elizabeth Banks i Anna Kendrick spodziewają się dzieci, Andrzej Chyra wyjeżdża w Bieszczady, Brenton Thwaites zostaje odbiorcą wspomnień, a Bogusław Linda stacjonuje w Bośni.

 

Weekendowy Hit Jedynki – „Zmiany”. Piątek, 16 marca, godz. 22:35. TVP1.

Ceniona spikerka telewizyjna Melanie Adams (Cheryl Ladd) jest atrakcyjną kobietą w średnim wieku. Samotnie wychowuje 16-letnie bliźniaczki, znakomicie łącząc obowiązki służbowe i domowe. Pewnego dnia poznaje słynnego kardiochirurga Petera Hallama (Michael Nouri). Okazuje się, że łączy ich więcej, niż przypuszczali.

Hit na sobotę – „Herkules”. Sobota, 17 marca, godz. 22:20. TVP1.

Herkules (Dwayne Johnson), syn potężnego Zeusa (Adrian Bouchet), po wykonaniu legendarnych dwunastu prac zostaje zdradzony przez boginię Herę, która doprowadza go do obłędu. Przez nią traci żonę i córki. Aby zagłuszyć cierpienie, toczy krwawe bitwy, które przynoszą mu ulgę i ukojenie.

Zakochana Jedynka – „Prada albo nic”. Niedziela, 18 marca, godz. 21:15. TVP1.

Mary (Alexa Vega) i Nora (Camilla Belle) dowiadują się o bankructwie zmarłego ojca. Siostry żyjące do tej pory w luksusie zmuszone są do zamieszkania w ubogiej dzielnicy Los Angeles.

Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy. Odc. 2. „Lancet i pług”. Wtorek, 20 marca, godz. 20:30. TVP1.

Wieloodcinkowa filmowa saga, ukazująca na przykładzie losów kilku rodzin z Wielkopolski walkę Polaków z naporem germanizacyjnym w poznańskim w okresie od 1815 do 1918.

„Mała praska Mata Hari”. Środa, 21 marca, godz. 23:10. TVP1.

Czechosłowacja, wczesne lata 50. Grupa przyjaciół – muzyków i miłośników jazzu, pada ofiarą skomplikowanej intrygi zaaranżowanej przez Służbę Bezpieczeństwa tropiącą wrogów socjalizmu.

„Demony wojny wg Goi”. Niedziela, 18 marca, godz. 00:40. TVP2.

Wojna w byłej Jugosławii dobiega kresu, ale sytuacja jest nadal napięta. W Bośni stacjonuje oddział majora Kellera (Bogusław Linda), który wchodzi w skład międzynarodowej misji pokojowej NATO. Dowództwo zakazuje wtrącania się w lokalne konflikty, jednak major ma inny pogląd na rolę sił pokojowych…

„Dawca pamięci”. Niedziela, 18 marca, godz. 21:05. TVP2.

Jonas (Brenton Thwaites) żyje w świecie bez wad. Każdy ma przypisaną rolę i funkcjonuje według ściśle określonych zasad. Kiedy osiąga wiek 12 lat dowiaduje się, że ma zostać “Odbiorcą wspomnień”.

Kino bez granic – „Na granicy”. Niedziela, 18 marca, godz. 22:50. TVP2.

Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Mateusz (Andrzej Chyra) po śmierci żony decyduje się na wyjazd w Bieszczady. Wspólnie z synami chce na nowo odnaleźć sens życia. Pewnego dnia, nie wiadomo skąd, pojawia się tajemniczy, pokiereszowany Konrad (Marcin Dorociński)…

Kino relaks – „Jak urodzić i nie zwariować”. Środa, 21 marca, godz. 22:25. TVP2.

Historie pięciu par spodziewających się potomstwa. Trenerka fitness Jules (Cameron Diaz) i jej partner taneczny Evan (Matthew Morrison) zwyciężają telewizyjne show. Niespodziewanie okazuje się, że Jules jest w ciąży. Fotografka Holly (Jennifer Lopez) nie może mieć dzieci i wraz z mężem Alexem (Rodrigo Santoro) postanawiają adoptować niemowlę z Etiopii. Wendy (Elizabeth Banks) i Gary (Ben Falcone) od dwóch lat starają się o dziecko. W końcu liczne próby kończą się sukcesem. Rosie (Anna Kendrick) i jej szkolny kolega Marco (Chace Crawford) mają zupełnie inny problem – przypadkowe spotkanie zwieńczone namiętną nocą kończy się nieplanowaną ciążą.

„Trzecia połowa”. Odc. 1. Czwartek, 22 marca, godz. 20:45. TVP2.

Serial komediowy o męskim świecie bohaterów, których największą pasją jest piłka nożna i kibicowanie ukochanemu zespołowi. Zakochani w swoich partnerkach, ciężko pracujący, zmagający się z życiowymi problemami, raz w tygodniu stają się prawdziwymi wojownikami. Stosując przeróżne fortele, wyrywają się z domu, żeby w pobliskim pubie wspólnie obejrzeć mecz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *