MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Finał „Domu Marzeń” w TVN

Już dziś na antenie TVN na żywo widzowie wybiorą zwycięzców drugiej edycji „Domu Marzeń”. Głosami pozostałych uczestników programu, do finału przeszli Marta Mikołajczyk i Damian Urbanek a także Klaudia Nasiadka i Maciek Wolanin.

 

 

 

 

Kto zdobędzie sympatię widzów i spełni swoje największe marzenie?

Marta Mikołajczyk i Damian Urbanek a także Klaudia Nasiadka i Maciek Wolanin zostali wskazani przez pozostałe, biorące udział w programie osiem par jako ci, którzy najbardziej zasługują na wygraną. Przez 12 odcinków bez kontaktu z najbliższymi, mieszkając na budowie uczestnicy wznosili domswoich marzeń. Znajdujący się na prestiżowym osiedlu Wilanówka nieopodal Królewskiego Wilanowa rodzinna nieruchomość, o powierzchni ponad 260 m.kw i wartości 2,5 mln. to wygrana, która przypadnie w udziale tylko jednej z par. Spełnieniem marzeń zwycięzców będą 3 sypialnie, przestronny salon z wyjściem na taras, gabinet, garderoby, dwie łazienki, jadalnia, spiżarnia, pomieszczenia gospodarcze, garaż, ogród w stylu japońskim z oczkiem wodnym a dla relaksu mini basen ogrodowy.

O tym kto zamieszka na prestiżowym osiedlu zdecydują widzowie. Smsowe głosowanie wystartowało 23 sierpnia, a zakończy się podczas wielkiego finału, który poprowadzą gospodyni programu Urszula Chincz oraz Filip Chajzer. Gościem specjalnym będzie zespół Zakopower.
Co wydarzy się w ostatnim odcinku? Która z par na stałe zamieszka w przepięknym „Domu Marzeń”?

Odpowiedź już dziś o godz. 20.55 na antenie TVN

Organizatorem konkursu jest firma Blue Angels.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *