MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Finał „Family Food Fight” 20 października w Polsacie

Rywalizacja o tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce i 100 tys. złotych. Do finału kulinarnego show dotarły dwa zespoły: Szatanowie z Pomorza Zachodniego i Krechowie z Dolnego Śląska. Czas na decydujące gotowanie! Jak jego efekty oceni jury w składzie: Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski i Adam Borowicz?

 

Kim są finaliści „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”?

Rodzina Krechów z Krosnowic, czyli małżeństwo Joanna i Hubert z córką Ewą to drużyna, która je i gotuje w duchu slow food. Krechowie gotują sezonowo, prosto i z sercem. W programie wiele razy usłyszeli, że ich dania były najlepsze ze wszystkich. Jednak nie uniknęli również potknięć i musieli radzić sobie z emocjonującymi pojedynkami w dogrywkach. Czy swoimi kulinarnymi popisami zasłużyli na nagrodę główną?

Rodzina Szatanów z województwa Zachodniopomorskiego, mama Bożenka z córką Kasią i jej kuzynem Marcinem to kochające się trio, któremu gotowanie kojarzy się z radosnymi wspomnieniami z dzieciństwa. Cała trójka jest kulinarnymi samoukami. Każdy ma inny smak i inne kulinarne upodobania, ale wszyscy lubią ich „Szatańską” kuchnię! Śmieją się, że to, co źle się zaczyna, zawsze dobrze się kończy! W dwóch pierwszych odcinkach trafili bowiem do dogrywki, później radzili sobie coraz lepiej i dotarli aż do wielkiego finału!

Kulinarne bogactwo

W każdym odcinku na uczestników czekały różne kulinarne wyzwania. Rodziny zmierzyły się między innymi z przygotowaniem specjałów kuchni polskiej, potraw z grilla, dań wegetariańskich, tortów, czy słodkich przekąsek dla dzieci. W trakcie trwania całego programu finaliści zaprezentowali jurorom aż pięćdziesiąt sześć różnych dań!

Finałowe wyzwanie

W odcinku finałowym dla uczestników zostało przygotowane wyjątkowo trudne zadanie: przygotowanie menu weselnego dla trzydziestu osób. Wśród nich para młoda, świadkowie, rodzice i wyjątkowi goście weselni! Ta konkurencja zdecyduje, kto wygra wielki pojedynek na smaki i 100 tys. złotych!

Finał „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” w środę 20 października o godz. 20:05 w Polsacie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *