MediaTVPZapowiedzi TV

Finał programu „Szansa na sukces. Opole 2024”

Już w najbliższą sobotę, 16 grudnia o godz. 20:00 TVP2 zaprasza na finał „Szansy na sukces. Opole 2024”. Zwycięzca programu zaśpiewa w koncercie „Debiuty” podczas 61. KFPP w Opolu.

 

O udział w opolskim konkursie „Debiuty” rywalizować będzie 11 kandydatów – zwycięzców jesiennej edycji programu „Szansa na sukces. Opole 2024”: Rafał Błach, Kinga Rutkowska, Anna Kozłowska, Kornelia Patro, Bogdan Świerczek, Kamil Gniatek, Jakub Korban, Anna Gromala, Dawid Krężel, Dominika Dobrosielska i Aleksandra Leśniewicz.

Program będzie składał się z dwóch etapów, a zwycięzcę wybiorą widzowie, którzy wezmą udział w trwających podczas programu głosowaniach sms. W pierwszym etapie wokaliści wykonają piosenkę z odcinka, który wygrali. Do drugiego etapu przejdą trzej najlepsi wykonawcy. Każdy z finałowej trójki zmierzy się z jedną z wylosowanych spośród 11 piosenek przez prowadzącego Marka Sierockiego. Zwycięzca głosowania sms otrzyma bilet na 61. KFPP w Opolu, gdzie wystąpi w koncercie „Debiuty”.

W finale wraz z uczestnikami wystąpią artyści m.in.: Izabela Trojanowska, Halina Frąckowiak, Katarzyna Cerekwicka, Andrzej Lampert, Bohdan Łazuka czy zespół Blue Cafe.

W programie usłyszymy wielkie przeboje, takie jak: „Zamigotał świat”, „Byle było tak” czy „Do nieba, do piekła”.

Finał „Szansy na sukces. Opole 2024” na żywo: w sobotę, 16 grudnia o godz. 20:00 w TVP2

foto. TVP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *