PolecanePolsat BOXSport w TV

Finał siatkarskiej Ligi Mistrzów na otwartej antenie Polsatu

20 maja to data, która przejdzie do historii polskiej siatkówki klubowej. Po raz pierwszy w finale Ligi Mistrzów zagrają dwie drużyny z PlusLigi. To wydarzenie, którego nie można przegapić, dlatego decyzją władz Telewizji Polsat, mecz Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel będzie transmitowany na otwartej antenie Polsatu.

 

Liga Mistrzów to najbardziej prestiżowe siatkarskie rozgrywki klubowe. W dwóch poprzednich edycjach najlepsza okazywała się w nich polska drużyna Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. W tym roku możemy być pewni, że ponownie triumfatorem zostanie zespół z PlusLigi.

Obrońca tytułu awans do wielkiego finału wywalczył po zwycięstwie w dwumeczu nad Sir Sicomą Monini Perugia z Kamilem Semeniukiem i Wilfredo Leonem w składzie. W decydującym starciu zmierzy się z ekipą, z którą rywalizuje o wszystkie najważniejsze trofea na arenie krajowej, Jastrzębskim Węglem. Podopieczni Marcelo Mendeza, dzięki wygranej rywalizacji z Halkbankiem Ankara, dotarli do finału po raz pierwszy w wieloletniej historii klubu.

Starcie dwóch polskich gigantów o Puchar Europy zostanie rozegrane 20 maja w Turynie. Będzie to wielkie siatkarskie święto, obok którego nie można przejść obojętnie. W związku z tym władze Telewizji Polsat postanowiły przeprowadzić transmisję tego spotkania na otwartej antenie.

Wielkie siatkarskie emocje poprzedzi wielogodzinne studio na antenie Polsatu Sport

fot. Polsat Sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *