PlayerSport w TVTVN Discovery Polska

Finałowy mecz Igi Świątek w Roland-Garros w sobotę w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze

TVN Warner Bros. Discovery po raz kolejny umożliwi wszystkim widzom oglądanie finału turnieju Wielkiego Szlema z udziałem Igi Świątek. Dzięki transmisji w TVN, Eurosporcie 1 i bezpłatnej relacji na żywo w Playerze każdy będzie mógł kibicować najlepszej tenisistce świata w finale Roland-Garros. Początek transmisji w sobotę o 14:30.

 

Korty im. Rolanda Garrosa w Paryżu to magiczne miejsce dla polskiego tenisa. To tu w 2020 roku Iga Świątek wprawiła świat w zachwyt i została pierwszą polską mistrzynią Wielkiego Szlema w singlu. W ubiegłym roku raszynianka powtórzyła ten sukces, a już w sobotę stanie przed szansą na trzecie zwycięstwo w Roland-Garros i czwarty tytuł wielkoszlemowy w karierze. Wszystkie dotychczasowe finały Wielkiego Szlema z udziałem Igi Świątek transmitowane były w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze i podobnie będzie w sobotę. Dzięki relacji na żywo na antenach TVN i Eurosportu 1, a także bezpłatnej transmisji w Playerze każdy widz w Polsce będzie mógł kibicować naszej najlepszej tenisistce w historycznym meczu z Karoliną Muchovą.

Iga Świątek to jedna z największych gwiazd polskiego sportu. Od pierwszego zwycięstwa w Roland-Garros dajemy wszystkim kibicom możliwość oglądania najważniejszych meczów z udziałem Polki i mam nadzieję, że w sobotę wspólnie będziemy świadkami kolejnego, wspaniałego triumfu najlepszej tenisistki świata. Z przyjemnością zapraszam wszystkich do oglądania transmisji w TVN, Eurosporcie 1 lub Playerze
powiedział Bogdan Czaja, Dyrektor Eurosportu w Polsce i Group Vice President Programming & Operations TVN Warner Bros. Discovery.

Finałowy mecz Roland-Garros skomentują Lech Sidor i Marek Furjan. Studio w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze poprowadzi Piotr Karpiński, którego gościem będzie m.in. Maciej Synówka. Wydarzenia prosto z kortu im. Philippe’a Chatriera relacjonował będzie Paweł Kuwik. Na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych Eurosportu publikowane będą najbardziej efektowne zagrania i najważniejsze momenty finału.

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *