Prasa - Ksiązka

Forbes Women rusza z akcją „50 po 50”

Redakcja „Forbes Women” poszukuje kobiet po 50. roku życia, które udowadniają, że wiek to nie przeszkoda, lecz dodatkowa motywacja. Do wzięcia udziału są zapraszane kobiety, które odniosły sukcesy w różnych dziedzinach, takich jak biznes, sport, działania społeczne, czy nauka.

 

W ramach nowej listy „50 po 50”, która będzie opublikowana w kolejnym numerze, magazyn „Forbes Women” wyróżni kobiety, które nie tylko rozwijały swoje biznesy i kariery, ale także wywierały znaczący wpływ na swoje otoczenie. Poszukiwane są historie kobiet, które dokonały życiowej zmiany, pokonały trudności i osiągnęły sukces na różnych polach, od biznesu sportu czy kultury, przez działania non-profit, po kategorię STEM (nauka, technika, inżynieria, matematyka).

– Ideą stojącą za listą „50 po 50” jest nie tylko zebranie wyróżnionych sylwetek, ale także manifestacja ruchu, który podkreśla, że dojrzałe kobiety mają ogromny potencjał do wpływania na świat. W czasach, gdy wiele firm nadal nie docenia potencjału pracowników powyżej 50. roku życia, stawiamy na promocję kobiet, które udowadniają, że zarówno życie prywatne, jak i zawodowe może kwitnąć i przynosić owoce nawet po przekroczeniu tej magicznej granicy wieku. Naszą listą chcemy inspirować do walki z ageizmem i pokazywać, że prawdziwy sukces może przyjść w każdym wieku, jeśli tylko jest się gotowym na wyzwania i zmianę mówi Piotr Zieliński, dziennikarz Forbes Women i twórca listy „50 po 50”.

By zgłosić swoją kandydaturę, należy do 19 lipca br. wypełnić ankietę i uzasadnić znalezienie się na liście i opisać inspirującą zmianę, jakiej dokonało się po 50. roku życia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdee1D-8-TWp75DXy_M2nrhDBP4SrnL-kSTcwNc8JU-WypnLw/viewform

foto,źródło. Ringier Axel Springer Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *