PolsatSport w TV

Fortuna 1 Liga: Podbeskidzie Bielski-Biała – Sandecja Nowy Sącz w Polsacie Sport

Notująca bardzo dobry okres ekipa Sandecji Nowy Sącz w pierwszym niedzielnym meczu Fortuna 1 Ligi pojedzie na wyjazdowe spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Goście będą chcieli podtrzymać trwającą prawie dwa miesiące serię meczów bez porażki.

 

Podbeskidzie przed tygodniem również grało na własnym obiekcie, ale o spotkaniu z ŁKS Łódź na pewno nie będą dobrze wspominać. Bielszczanie przegrali 0:3. Na zwycięstwo czekają już od miesiąca, a słaba postawa od startu rozgrywek spowodowała, że zajmują dopiero trzynastą lokatę w tabeli.

Co ciekawe to właśnie po meczu z Sandecją Podbeskidzie mogło się cieszyć z awansu do Ekstraklasy w 2011 roku. Po kilku sezonach drużyna spadła znowu na zaplecze najwyższej klasy rozgrywkowej. Krócej, bo jedynie jeden sezon spędziła w Ekstraklasie Sandecja, która wróciła do I ligi po poprzednich rozgrywkach.

Piłkarze z Nowego Sącza mają jednak ambicje, by znowu powalczyć o awans. Mają za sobą bardzo udany okres. Ostatni mecz przegrali pod koniec lipca. Dopiero remis z Bytovią w poprzedniej kolejce zatrzymał serię czterech spotkań z rzędu Sandecji. Po spotkaniu z Podbeskidziem podopieczni Tomasza Kafarskiego mogą być wiceliderem Fortuna I Ligi.

Transmisja meczu Bielski-Biała – Sandecja Nowy Sącz od godziny 12.25 w Polsacie Sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *