Wywiady, relacje, turystyka

Fotorelacja z targów Caravans Salon 2023 Poznań – największa impreza caravaningowa w Polsce

Prezentujemy fotorelacje z targów Caravans Salon, które odbyły się 26-29.10.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Caravans Salon to setki kamperów i przyczep oraz dziesiątki innych rozwiązań dla caravaningu i turystyki kempingowej. Powierzchnia wystawiennicza rozciągająca się na 7 pawilonów i ponad  45 000 m2 powierzchni, daje możliwości do zaprezentowania polskiego rynku caravaningowego w pełni. Na imprezie obecni będą wszyscy najważniejsi producenci, dealerzy i firmy związane z branżą caravaningu w naszym kraju. Swoją obecność potwierdziło już  ponad 120 firm prezentujących ofertę ponad 250 marek. Obecne będą nie tylko strefy dealerskie ale również stoiska fabryczne renomowanych światowych marek: Hobby i Rapido oraz polska fabryka przyczep Niewiadów.

Caravaning to nie tylko kampery i przyczepy kempingowe. Tych oczywiście na ekspozycji będą setki, ale równie dużo miejsca znajdą dla siebie wszelkiego typu inne rozwiązania związane z caravaningiem. Kapsuły mobilne na pick-upy, namioty dachowe, przyczepki wyprawowe tear-drop, skrzynie kempingowe i zestawy do modułowej zabudowy, domy mobilne i „tiny houses”. To wszystko również znajdzie się w 7 pawilonach ekspozycyjnych Caravans Salon. Do tego setki akcesoriów, technologii i usług.

Całkowitą nowością na tegorocznej edycji targów jest Strefa Offroad/RTO, czyli część ekspozycji poświęcona rozwiązaniom dla fanów wypraw terenowych, pojazdów 4×4 i biwakowania na dziko w trudniej dostępnych miejscach. Strefa powstała w dużej mierze z inicjatywy samych wystawców, którzy chcieli pokazywać rozwiązania terenowe w jednym miejscu.

Na ekspozycji targowej znajdziemy więc niemal każdy aspekt caravaningu i turystyki kempingowej, od możliwości kupna nowych kamperów i przyczep, przez wypożyczalnie, usługi, akcesoria i technologie, aż po rozwiązania typu: namioty dachowe, przyczepy mini czy właśnie rozwiązania 4×4.

Zdjęcia: Mateusz Klamka, Artur Karczewski

Źródło tekstu : MTP / motorshow.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *