Radio

„Fundusz Wczasów Pogodowych” ponownie w Radiu Pogoda

Już po raz trzeci Radio Pogoda zaprosi słuchaczy do udziału w wakacyjnej zabawie „Fundusz Wczasów Pogodowych”, w której można będzie wygrać pobyt w hotelu w Busku Zdroju. Dodatkowo specjalne na lato redakcja stacji przygotowała audycje poświęcone m.in. wyjazdom i kultowym filmom, a razem ze słuchaczami wybierze ulubioną wakacyjną piosenkę.

 

 

„Fundusz Wczasów Pogodowych” to już tradycyjna zabawa Radia Pogoda przygotowana na wakacje. Od 1 lipca do końca sierpnia br. w codziennych rozgrywkach słuchacze stacji będą mieli szansę wygrać tygodniowy pobyt w hotelu w Busku Zdroju. Na turnus pojedzie w sumie 44 pogodnych wczasowiczów. O szczegółach zabawy będzie można usłyszeć już wkrótce na antenie stacji i przeczytać na  www.radiopogoda.pl.

Z początkiem lipca zmieni się też ramówka stacji, w której pojawią się specjalne wakacyjne propozycje. W cyklu „Czas na wczasy w Radiu Pogoda” Zygmunt Chajzer przypomni, jak wyglądały kiedyś wakacyjne wyjazdy. Ośrodki wczasowe, kaowcy, wczasy wagonowe – o tym wszystkim opowie słuchaczom codziennie o 16:45.

W cyklu „Wakacje z polską piosenką” codziennie przed godz. 18:00 prezenterzy rozgłośni przedstawią jeden polski utwór o wakacyjnym charakterze. Słuchacze będą mogli głosować na swoją ulubioną piosenkę na stronie www.radiopogoda.pl. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone w ostatni weekend wakacji na antenie Radia Pogoda.

Natomiast o kultowych filmach będzie można usłyszeć w cyklu „Letnie Kino Retro w Radiu Pogoda”. Program pojawi się na antenie od poniedziałku do piątku przed godz. 19:00.

Oprócz tego, jak dotychczas, codziennie rano słuchaczy Radia Pogoda budzić będą głosy Asi Kruk i Zygmunta Chajzera. Program „Pogodny Poranek” pełen wakacyjnych konkursów i ciekawostek nadawany będzie od poniedziałku do piątku, od 6:00 do 10:00.

Wakacyjne propozycje Radia Pogoda dla słuchaczy wspiera autopromocja na antenie stacji, na www.radiopogoda.pl i na profilach stacji w mediach społecznościowych.

Radio Pogoda dołączyło do portfolio Grupy Radiowej Agory w 2015 r. Stacji można słuchać już w 8 miastach, a także w internecie i aplikacji mobilnej. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat – zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę. Na antenie Radia Pogoda można usłyszeć utwory z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70.; od Adolfa Dymszy, przez Beatlesów po Zbigniewa Wodeckiego. Audycje stacji firmują mocne nazwiska – m.in. Zygmunt Chajzer i Robert Janowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *