Sport w TV

Gala ACB 63 w Polsacie Sport

Znakomita wiadomość dla wszystkich fanów MMA! Polsat Sport pokaże galę ACB 63, która odbędzie się 1 lipca w gdańskiej Ergo Arenie. Swoje umiejętności zaprezentują tacy zawodnicy jak Luke Barnatt, Adrian Zieliński, Piotr Hallmann czy Przemysław Mysiala.
 
Pierwotnie gala miała odbyć się w Newcastle, lecz na skutek podwyższonego stanu zagrożenia terrorystycznego na Wyspach, włodarze postanowili przenieść wydarzenia do Gdańska. Karta walk nie jest jest wypełniona, ale już teraz widać, że czekają nas spore emocje. Do tej pory widowiskowe pojedynki w klatce ACB polscy fani mogli oglądać podczas wydarzeń w Warszawie, Płocku i Olsztynie. Gala w Gdańsku będzie 5. galą organizacji ACB w Polsce i 63. na świecie.
Polacy na karcie walk
Wysoki poziom walk na ACB oczarował już niejednego polskiego fana MMA. Mocni zawodnicy i równe zestawienia w klatce to wyróżnik tej organizacji. Kibice, którzy 1 lipca wybiorą się do Ergo Areny, zobaczą m.in. walki Karola Celińskiego (13-6) z Brazylijczykiem Vinnym Magalhaesem (14-8) oraz Piotra Strusa (10-4) z angielskim zawodnikiem Andy DeVenta (15-11).
Niewątpliwie sporo emocji sportowych wzbudzi polsko-polski pojedynek Adriana Zielińskiego (17-5) z Piotrem Hallmannem (16-6). Zawodnik klubu Berkut Arrachion Olsztyn jest związany z ACB od 2015 roku. Podczas ostatniej gali w Olsztynie w walce wieczoru dał popis swoim umiejętnościom walki w stójce i jednogłośną decyzją sędziów pokonał Rosjanina Rasula Yakhyaeva (10-4). Jednak tym razem to Hallmann będzie walczył u siebie. I choć będzie to jego debiut w klatce ACB, to determinacja zawodnika do przerwania złej passy z 2016 roku, na pewno podgrzeje atmosferę.
Bonusy za skończenie walki przed czasem
Gwarantem emocji podczas gali będą dodatkowe bonusy w wysokości 5000$, które organizacja będzie wypłacać wszystkim zawodnikom za skończenie walki przed czasem. To nowość, o której  poinformował ostatnio przedstawiciel organizacji ACB na Europę, Baysangur Edelbiev. Bilety na galę będzie można zakupić już od 2 czerwca na www.ticketpro.pl oraz w sieci sklepów Empik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *