Sieci kabloweSport w TV

Gala KSW 39 w TOYA

Już 27 maja Abonenci TOYA oraz sieci partnerskich, do których dociera telewizyjna oferta cyfrowa, będą mieli możliwość obejrzenia transmisji na żywo z Gali KSW 39: Collosseum w systemie PPV.

Po raz pierwszy w historii gala KSW odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. W walce wieczoru zmierzy się dwóch czempionów, mistrz KSW w wadze średniej i gwiazda polskiego MMA Mamed Khalidov oraz niepokonany od ponad czterech lat Borys Mańkowski.

Prócz nich na ringu obejrzymy pojedynek byłych strongmanów – Mariusza Pudzianowskiego i Tyberiusza Kowalczyka. Przeciwnikiem Marcina Różalskiego będzie Fernando Rodriguez Jr. Równie emocjonująco zapowiada się starcie Popka Monstera z popularnym kulturystą Robertem Burneiką.

Dodatkowo podczas gali zobaczymy m.in.: Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego oraz debiutującego w MMA zapaśnika, srebrnego medalistę Igrzysk Olimpijskich w Londynie, Damiana Janikowskiego.
Gala będzie dostępna zarówno w jakości HD, jak i SD, na odrębnie dedykowanych kanałach – 498 i 499. Z oferty SD mogą korzystać wszyscy Abonenci telewizji cyfrowej TOYA, a z wersji HD ci, którzy posiadają co najmniej pakiet Oszczędny.

By zamówić dostęp, wystarczy zadzwonić na infolinię (42 6333 888) lub wypełnić formularz na stronie www.toya.net.pl. Dla posiadaczy Odbiorników interaktywnych 3G (trzeciej generacji), istnieje możliwość wykupienia dostępu bezpośrednio przy użyciu pilota.

Cena dostępu do PPV wynosi 40 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *