Radio

Gargamel kuratorem muzycznym. Z internetu do Czwórki (wideo)

– Muzycznie nie zamykam się w konkretnych gatunkach, aczkolwiek mam swoje preferencje – mówił Jakub Chuptyś, youtube’owej publiczności znany przede wszystkim jako Gargamel, który od 7 lipca w Czwórce będzie prowadził autorską audycję “Pogłos”.
 

 
– W “Pogłosie” będę puszczał muzykę oraz opowiadał o moich inspiracjach i o wszystkim, co moja głowa wymyśli. Będę też zapraszał gościzdradzał Jakub Chuptyś. – To będzie coś, czego w Polsce jeszcze nie ma. Świeże, pojawiające się rano w internecie utwory po południu będę grał na antenie – dodał rozmówca Kamila Jasieńskiego.
W “Pierwsze słyszę” Gargamel opowiadał też o swojej internetowej działalności, o tym, jak na YouTubie krytykuje szkodliwe aspekty pewnych zjawisk. Ostatni filmik w jego dorobku dotyczy pranksterów. – Ten film tworzył się w mojej głowie od grudnia zeszłego roku. Chciałem zrobić coś większego i ogarniającego całe zjawisko – tłumaczył Jakub Chuptyś.
Z jakimi reakcjami spotykają się tworzone przez niego filmiki oraz nad czym obecnie pracuje – tego dowiecie się z nagrania audycji, w której słuchaliśmy też selekcji muzycznej wybranej przez Jakuba Chuptysia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *