Prasa - Ksiązka

"Gazeta Wyborcza" i Kulczyk Foundation polecają "Mądre bajki z całego świata"

“Gazeta Wyborcza” przyłącza się do projektu edukacyjnego Kulczyk Foundation i dystrybuuje książeczkę z dwoma płytami “Mądre bajki z całego świata”. Dochód ze sprzedaży bajek czytanych przez znanych Polaków zostanie w całości przekazany przez Kulczyk Foundation oraz Fundację Ludzki Gest Jakub Błaszczykowski na wsparcie dzieci dotkniętych problemem przemocy.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

„Mądre bajki z całego świata”, które pojawią się na rynku w poniedziałek, 5 czerwca br., to 16 różnych historii dla dzieci czytanych przez m.in. Dominikę Kulczyk, Jakuba Błaszczykowskiego, Magdalenę Różczkę, Pawła Małaszyńskiego, Krzysztofa Kowalewskiego czy Wiktora Zborowskiego. Niesamowite opowieści z różnych stron świata mogą stać się podstawą do dialogu z dzieckiem – o wartościach, zrozumieniu dla innego człowieka, otwartości czy wrażliwości.

Książeczka z dwoma płytami CD i naklejkami kosztuje 9,99 zł i będzie dostępna w najlepszych salonach prasowych sieci: EMPIK, Garmond, Inmedio, Kolporter, Media Star, Relay, RUCH, Top Press, Świat Prasy, Tobacco Press, Trafika, Żabka oraz na Kulturalnysklep.pl i na Empik.com.

Więcej o projekcie można znaleźć na stronie kulczykfoundation.org.pl/bajki.

„Gazeta Wyborcza” jest patronem medialnym przedsięwzięcia oraz wspiera je dystrybucyjnie.

Kulczyk Foundation zaprasza na spotkanie promujące „Mądre bajki z całego świata”, które odbędzie się w poniedziałek, 5 czerwca br. o godzinie 11:00 w Qchni Artystycznej przy ul. Jazdów 2 w Warszawie. O książeczce i o mądrym pomaganiu opowie Dominika Kulczyk, Prezes Zarządu i współzałożycielka Kulczyk Foundation. Gośćmi będą również: Dominika Ostałowska, Wojciech Mecwaldowski oraz Małgorzata Domagalik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *