Prasa - Ksiązka

"Gazeta Wyborcza" z kuponami na zakup kamery panoramicznej

W piątek, 12 maja br. w “Gazecie Wyborczej” ukazał się pierwszy z serii specjalnych kuponów, których zebranie pozwoli na zakup markowej kamery panoramicznej Discovery AdventuresTM w promocyjnej cenie. Kupony będą dostępne w kolejnych 10 wydaniach dziennika, a urządzenie będzie można kupić już od 26 maja br. w sklepach sieci Carrefour.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Dzięki wodoodpornej kamerze panoramicznej Discovery Adventures™ można nagrywać wszystko wokół siebie, udostępniać w internecie przez sieć Wi-Fi i sterować przez aplikację w smartfonie. W zestawie znajduje się komplet akcesoriów umożliwiających przypięcie kamery w dowolnym miejscu. Kamera ma 5-letnią gwarancję.

Zebranie 10 kuponów z „Gazety Wyborczej” upoważnia do kupienia kamery panoramicznej Discovery Adventures™ w specjalnej cenie 389 zł. Najpóźniej do 21 maja br. należy zarezerwować zestaw w jednym z objętych akcją sklepów sieci Carrefour za pomocą formularza rezerwacji dostępnego na stronie akcji, SMS-em lub telefonicznie.

Sprzedaż urządzeń rozpocznie się 26 maja br. – aby dokonać zakupu, należy udać się do wybranego sklepu, okazać kartę z kompletem kuponów oraz numer rezerwacji. Brakujące kupony będzie można zastąpić kuponem Joker, który ukaże się w wybranych wydaniach „Gazety Wyborczej”.

Akcja organizowana jest przez „Gazetę Wyborczą” i sieć sklepów Carrefour.

Więcej informacji można znaleźć na stronie akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *