BadaniaDVB-TMediaPolsat BOX

“Gliniarze” i “Pierwsza miłość” – Polsat numerem jeden w popołudniowym paśmie serialowym!

Telewizja Polsat jest liderem oglądalności w popołudniowym paśmie nadawania seriali „Gliniarze” i „Pierwsza miłość”, które wprowadzają widzów w Prime Time (od godziny 19.00)! Po pierwszym miesiącu emisji nowych sezonów wspólne pasmo tych dwóch produkcji emitowanych od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 i 18:00 zanotowało najwyższe udziały w porównaniu z konkurencją.

 

Seriale „Gliniarze” i „Pierwsza miłość” emitowane od poniedziałku 30 sierpnia do czwartku 30 września odpowiednio o godzinie 17:00 i 18:00 zanotowały średnio udziały na poziomie 12,4% w grupie komercyjnej (All 16-49) i 12,7% wśród wszystkich badanych (All 4+) wobec uzyskanych przez konkurencję: TVP1 (5,9% i 10,5%), TVP2 (5,5% i 10,6%) oraz TVN (9,8% i 6,6%).

Ponadto 11. sezon serialu „Gliniarze” ogląda średnio 1,2 mln widzów, a w trakcie jego emisji Polsat zajmuje pierwsze miejsce w rynku telewizyjnym! Produkcja z wynikami blisko 15,% wśród wszystkich badanych (All 4+) i prawie 12% w grupie komercyjnej (All 16-49) uzyskała najwyższe udziały w zestawieniu z konkurencją: TVP1 (12,5% i 6,7%), TVP2 (9,7% i 5%) i TVN (4,6% i 8,1%).

Emitowany już 11. sezon „Gliniarzy” to nowe i mocne historie inspirowane autentycznymi wydarzeniami. Intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne, brawurowa akcja, dynamiczne pościgi oraz silne emocje, a do tego uwielbiani przez fanów bohaterowie sprawiają, że ciężko oderwać się od ekranu. Trzy zespoły policyjnych detektywów Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji: Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz), Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i nowa funkcjonariuszka Ewa Berg (Charlotta Zielińska) nie cofną się przed niczym, aby doprowadzić każde śledztwo do rozwiązania!

„Pierwsza Miłość” jest najdłużej emitowanym serialem obyczajowym na antenie Polsatu i zdecydowanie jednym z najbardziej lubianych. Losy Marysi Domańskiej z d. Radosz (Aneta Zając) widzowie śledzą już prawie 17 lat. Miłości – już nie tylko te pierwsze, skomplikowane relacje rodzinne, trudne życiowe decyzje, chwile grozy i łzy szczęścia… „Pierwsza Miłość” wzrusza, bawi, zaskakuje i przede wszystkim – nigdy się nie nudzi!

Nowe odcinki seriali – „Gliniarze” od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 i „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 tylko w Polsacie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *