Technologia - Promocje

Gorące przeceny na routery ZTE w zimowe dni

Końcówka roku to dla wielu z nas czas wzmożonych zakupów. Nęcą nas coraz to nowsze listopadowe promocje z okazji Czarnego Piątku, tym bardziej, że stwarzają okazje do zakupu prezentów mikołajkowych i gwiazdkowych dla naszych krewnych i przyjaciół w atrakcyjnych cenach. Jeśli więc planujesz w tym roku podarować swoim bliskim router, koniecznie zapoznaj się z ofertą ZTE!

 

Router to obecnie jedno z najważniejszych urządzeń, jakie znajdują się na wyposażeniu naszych mieszkań czy biur. To on daje nam możliwość podłączenia naszych smartfonów, tabletów i komputerów do sieci, to on sprawia, że możemy być online!

Od 23 listopada rusza specjalna promocja na routery ZTE, która potrwa do 22 grudnia br. W czasie jej trwania będzie można zakupić aż 8 routerów ZTE w niższej cenie – dostępny będzie też zestaw składający się z jednostki zewnętrznej i wewnętrznej (ZTE MC 889 5G + T3000). Dzięki temu w tym czasie możemy podarować niezwodne i szybkie łącze internetowe nie tylko sobie, ale i naszym bliskim.

Przecenione będą różne rodzaje routerów – zarówno te mobilne, jak i stacjonarne, wewnętrzne i zewnętrzne, obsługujące połączenia LTE, a nawet 5G! Będzie można je kupić w następujących cenach:

 

foto. ZTE

Promocja potrwa od 23 listopada do 22 grudnia br. Routery ZTE w promocyjnej cenie są dostępne na: https://www.mediaexpert.pl/search?query[menu_item]=&query[querystring]=router%20zte

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *